WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVR 1, Rumunia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rumunia
Język: rumuński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tvr1.tvr.ro/

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

03.06 19:00 Holandia U21 - Niemcy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
03.0621:00
03.06 16:00 Hiszpania U21 - Portugalia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
03.0618:00
31.05 19:00 Portugalia U21 - Włochy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
31.0521:00
31.05 16:00 Holandia U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
31.0518:00
11.02 18:00 Bayern Monachium - Tigres UANL (finał) (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
11.0219:00
21.12 17:30 Liverpool FC - CR Flamengo (finał) (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
21.1218:30
21.12 14:30 CF Monterrey - Al Hilal SFC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
21.1215:30
18.12 17:30 CF Monterrey - Liverpool FC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
18.1218:30
17.12 17:30 CR Flamengo - Al Hilal SFC (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
17.1218:30
14.12 14:00 Al Hilal SFC - Espérance Sportive de Tunis (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
14.1215:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 11 7 3 1 23:6 24
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
9 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
10 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
11 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
12 Wisła Płock 11 4 1 6 18:17 13
13 Radomiak Radom 11 2 7 2 12:11 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation