WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TyC Sports Play, Argentyna na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Argentyna
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.tycsportsplay.com/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
TyC Sports Play darmowa Argentyna nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.06 15:00 Polska - Argentyna (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
21.0617:00
21.06 23:00 Ekwador - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0601:00
22.06 19:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
22.06 19:00 Boliwia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
23.06 19:00 Katar - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00
23.06 19:00 Kolumbia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.06 21:30 Kolumbia - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0623:30
19.06 00:30 Brazylia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
19.0602:30
18.06 21:30 Boliwia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0623:30
17.06 23:00 Japonia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0601:00
16.06 22:00 Urugwaj - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
17.0600:00
16.06 19:00 Paragwaj - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0621:00
15.06 22:00 Argentyna - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0600:00
15.06 19:00 Wenezuela - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
15.0621:00
15.06 00:30 Brazylia - Boliwia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
15.0602:30
14.06 15:00 USA - Argentyna (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0617:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round