WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

V Sport Football, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.viasat.se

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 17:55 Szachtar Donieck - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1018:55
27.10 20:00 Olympique Marsylia - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
28.10 17:55 İstanbul Başakşehir - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.10 13:30 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
21.10 19:00 Inter Mediolan - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 16:55 Red Bull Salzburg - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1018:55
20.10 19:00 Stade Rennais - FK Krasnodar (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
20.10 16:55 Zenit Sankt Petersburg - Club Brugge (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1018:55
18.10 16:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1018:00
18.10 13:30 FC Köln - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1015:30
04.10 19:00 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
04.1021:00
04.10 16:00 Bayern Monachium - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
04.1018:00
04.10 13:30 Vfl Wolfsburg - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
04.1015:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation