WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Viaplay Denmark, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://viaplay.dk/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.10 12:00 European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.1014:00
18.10 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1020:30
18.10 18:45 OGC Nice - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1020:45
18.10 19:00 FC Barcelona Lassa - Alba Berlin (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.1021:00
19.10 07:15 Anglia - Australia (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
19.1009:15
19.10 10:15 Nowa Zelandia - Irlandia (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
19.1012:15
19.10 12:00 European Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
19.1014:00
19.10 13:30 Werder Brema - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 Union Berlin - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 RB Lipsk - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 FC Augsburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 15:30 Olympique Lyon - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1017:30
19.10 16:30 Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1018:30
19.10 18:00 Angers SCO - Stade Brestois 29 (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1020:00
19.10 18:00 FC Metz - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1020:00
19.10 18:00 Nîmes Olympique - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1020:00
19.10 18:00 Stade de Reims - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1020:00
19.10 18:00 Toulouse FC - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.1020:00
20.10 07:15 Walia - Francja (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
20.1009:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.10 14:55 Paris Saint-Germain Handball - RK Celje Pivovarna Lasko (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1016:55
13.10 13:00 Telekom Veszprém - FC Porto (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
13.1015:00
13.10 10:45 Japonia - Szkocja (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
13.1012:45
13.10 08:30 Rolex Shanghai Masters (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.1010:30
13.10 08:15 Walia - Urugwaj (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
13.1010:15
13.10 05:45 USA - Tonga (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
13.1007:45
13.10 05:10 Grand Prix Japonii - wyścig (F1)
F1
13.1007:10
13.10 03:15 Namibia - Kanada (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
13.1005:15
12.10 18:00 FC Barcelona Lassa - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1020:00
12.10 16:30 HC Meshkov Brest - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
12.1018:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 11 6 3 2 14:9 21
2 Cracovia 11 6 2 3 17:11 20
3 Lechia Gdansk 11 5 4 2 14:10 19
4 Wisla Plock 11 6 1 4 15:18 19
5 Slask Wroclaw 11 4 6 1 15:11 18
6 Piast Gliwice 11 5 3 3 12:8 18
7 Lech Poznan 11 5 3 3 21:13 18
8 Jagiellonia 11 4 5 2 18:12 17
9 Legia Warszawa 11 5 2 4 13:12 17
10 KGHM Zaglebie Lubin 11 4 3 4 21:18 15
11 Gornik Zabrze 11 3 4 4 10:11 13
12 Rakow Czestochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisla Krakow 11 3 2 6 13:15 11
14 Arka Gdynia 11 2 3 6 8:18 9
15 Korona Kielce 11 2 2 7 6:17 8
16 LKS Lodz 11 2 1 8 12:22 7
Championship Round
Relegation Round