WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Viaplay Finland, Finlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Finlandia
Język: fiński
Program tv: zobacz online
Strona www: https://viaplay.fi/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 12:30 Sheffield United - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
31.1013:30
31.10 14:15 Walia - Szkocja (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
31.1015:15
31.10 14:30 Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
31.1015:30
31.10 14:30 FC Augsburg - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
31.1015:30
31.10 14:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
31.1015:30
31.10 14:30 FC Köln - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
31.1015:30
31.10 15:00 Burnley FC - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
31.1016:00
31.10 16:00 Stade Rennais - Stade Brestois 29 (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
31.1017:00
31.10 16:45 Włochy - Anglia (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
31.1017:45
31.10 17:30 Borussia M'gladbach - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
31.1018:30
31.10 17:30 Liverpool FC - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
31.1018:30
31.10 20:00 FC Nantes - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
31.1021:00
31.10 20:05 Francja - Irlandia (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
31.1021:05
31.10 23:00 Uriah Hall - Anderson Silva (MMA)
MMA
01.1100:00
01.11 12:00 Aston Villa FC - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1113:00
01.11 12:00 AS Saint-Étienne - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1113:00
01.11 14:00 Newcastle United - Everton FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1115:00
01.11 14:00 Dijon FCO - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1115:00
01.11 14:00 Nîmes Olympique - FC Metz (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1115:00
01.11 14:00 Stade de Reims - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1115:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.10 19:45 FC Porto - Łomża VIVE Kielce (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.1020:45
29.10 17:45 Barça - Aalborg Håndbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.1018:45
28.10 17:45 RK Celje Pivovarna Laško - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.1018:45
28.10 17:45 THW Kiel - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.1018:45
26.10 20:00 Burnley FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.1021:00
26.10 19:30 Bayer Leverkusen - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
26.1020:30
26.10 17:30 Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.1018:30
25.10 20:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1021:00
25.10 19:15 Arsenal Londyn - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1020:15
25.10 17:00 Werder Brema - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
25.1018:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation