WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Viaplay Norway, Norwegia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Norwegia
Język: norweski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://viaplay.no/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 3. trening (F1)
F1
24.1012:00
24.10 12:00 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.1014:00
24.10 13:00 Grand Prix Portugalii - kwalifikacje (F1)
F1
24.1015:00
24.10 13:30 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 FSV Mainz 05 - Borussia M'gladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 RB Lipsk - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 13:30 Union Berlin - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1015:30
24.10 14:30 Irlandia - Włochy (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
24.1016:30
24.10 15:00 FC Lorient - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1017:00
24.10 16:30 Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
24.1018:30
24.10 18:00 Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje (MMA)
MMA
24.1020:00
24.10 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1021:00
25.10 12:00 RC Lens - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1013:00
25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10
25.10 13:30 J&T Banka Ostrava Open (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
25.1014:30
25.10 14:00 Stade Brestois 29 - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 14:00 Montpellier HSC - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 14:00 FC Metz - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 14:00 Girondins Bordeaux - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 14:30 Vfl Wolfsburg - Arminia Bielefeld (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
25.1015:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 18:45 SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.1020:45
22.10 18:45 Łomża VIVE Kielce - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.1020:45
22.10 18:45 HC Vardar Skopje - FC Porto (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.1020:45
22.10 16:45 HC Meshkov Brest - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.1018:45
22.10 10:00 J&T Banka Ostrava Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.1012:00
21.10 19:00 Bayern Monachium - Atlético Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Ajax Amsterdam - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Inter Mediolan - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 18:45 HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Laško (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1020:45
21.10 16:55 Red Bull Salzburg - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1018:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation