WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Viaplay Polska, Polska  na żywoViaplay Polska, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://viaplay.pl/

Viaplay Polska, Polska na żywo - TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

06.10 16:45 Lech Poznań - Hapoel Be'er Sheva (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1018:45
06.10 16:45 Omonia Nikozja - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 AS Monaco - Trabzonspor (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 FK Sheriff Tyraspol - Real Sociedad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 Malmö FF - Union Berlin (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 Sturm Graz - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 FK Crvena Zvezda - Ferencvárosi TC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 HJK Helsinki - Łudogorec Razgrad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 16:45 RSC Anderlecht - West Ham United (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1018:45
06.10 16:45 FC Zürich - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1018:45
06.10 19:00 Villarreal CF - Austria Wiedeń (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Arsenal FC - FK Bodø/Glimt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 AS Roma - Real Betis (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 SC Freiburg - FC Nantes (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Stade Rennais - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Sporting Braga - Royale Union Saint-Gilloise (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Olympiakos Pireus - Qarabağ Ağdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Fenerbahçe SK - AEK Larnaka (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 FC Midtjylland - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.1021:00
06.10 19:00 Heart of Midlothian FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Liga Konferencji Europy)
Piłka nożna,Liga Konferencji Europy
06.1021:00

Viaplay Polska, Polska na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

03.10 19:00 Leicester City - Nottingham Forest (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
03.1021:00
02.10 15:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
02.1017:30
02.10 15:30 Leeds United - Aston Villa FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
02.1017:30
02.10 13:30 Hertha BSC - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
02.1015:30
02.10 13:00 Manchester City - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
02.1015:00
01.10 16:30 Werder Brema - Borussia M'gladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
01.1018:30
01.10 16:30 West Ham United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1018:30
01.10 14:00 Liverpool FC - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1016:00
01.10 14:00 AFC Bournemouth - Brentford (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1016:00
01.10 14:00 Crystal Palace - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
01.1016:00

OPINIE I KOMENTARZE - Viaplay Polska, Polska na żywo

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogoń Szczecin 11 6 3 2 18:12 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 14:13 21
3 Wisła Płock 11 6 2 3 22:12 20
4 Raków Częstochowa 10 6 2 2 18:9 20
5 Cracovia 11 5 2 4 14:9 17
6 Widzew Łódź 11 5 2 4 14:10 17
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 19:13 16
8 Zagłębie Lubin 11 4 4 3 11:13 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 5 1 5 14:17 16
10 Lech Poznań 10 4 3 3 11:9 15
11 Warta Poznań 11 4 2 5 10:12 14
12 Radomiak Radom 11 4 2 5 11:15 14
13 Górnik Zabrze 10 3 4 3 16:16 13
14 Śląsk Wrocław 11 3 4 4 9:15 13
15 Piast Gliwice 10 3 2 5 11:12 11
16 Korona Kielce 11 3 2 6 13:17 11
17 Miedź Legnica 10 1 2 7 11:20 5
18 Lechia Gdańsk 10 1 2 7 9:21 5