WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Viaplay Sweden, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://viaplay.se/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.03 02:00 Vancouver Canucks - Calgary Flames (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
24.0303:00
24.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0316:00
24.03 15:00 Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0316:00
24.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0317:00
24.03 17:00 Sporting CP - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0318:00
25.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0316:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.03 19:30 Kirolbet Baskonia - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
22.0320:30
22.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.0317:00
22.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
22.0316:00
21.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
21.0316:00
20.03 20:00 Real Madryt - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
20.0321:00
20.03 18:00 Rhein-Neckar Löwen - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
20.0319:00
20.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0316:00
19.03 23:05 Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens (Hokej,NHL)
Hokej,NHL
20.0300:05
19.03 19:00 Olympiakos Pireus - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.0320:00
17.03 20:00 Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0321:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round