WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ZDF, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.zdf.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Satelio 2
Węgry T-Home 1615
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 27500, 3/4 NIE
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 2/3 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 5/6 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ZDF Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.07 15:00 Anglia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
06.0717:00
02.07 19:00 Anglia - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
02.0721:00
28.06 19:00 Francja - USA (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
28.0621:00
27.06 19:00 Norwegia - Anglia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
27.0621:00
27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
25.06 19:00 Holandia - Japonia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
25.0621:00
25.06 16:00 Włochy - Chiny (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
25.0618:00
23.06 19:00 Austria U21 - Niemcy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
23.0621:00
22.06 19:00 Norwegia - Australia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
22.0621:00
22.06 15:30 Niemcy - Nigeria (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
22.0617:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round