WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ZDF, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.zdf.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Satelio 2
Węgry T-Home 1615
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 27500, 3/4 NIE
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 2/3 NIE
Astra 4A Europa , Afryka V, 30000, 5/6 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
ZDF Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.08 06:00 Alexander Zverev - Karen Khachanov (finał) (Tenis,TOKIO 2020)
Tenis,TOKIO 2020
01.0808:00
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
04.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 13 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
05.0801:30
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 12:30 Niemcy - Norwegia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
30.0714:30
29.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 7 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
30.0701:30
28.07 12:30 Francja - Niemcy (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
28.0714:30
28.07 08:00 Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:00
27.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 5 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
28.0701:30
26.07 02:00 Argentyna - Niemcy (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
26.0704:00
25.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 3 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
26.0701:30
24.07 07:15 Niemcy - Hiszpania (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
24.0709:15
23.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 1 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
24.0701:30
23.07 11:00 Tokio 2020 - ceremonia otwarcia (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
23.0713:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation