WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ziggo Sport, Holandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Holandia
Język: niderlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ziggo.nl/entert...

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.01 19:45 Celta Vigo - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0120:45
20.01 11:00 Real Betis - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0112:00
20.01 19:45 FC Barcelona - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0120:45
21.01 19:30 Juventus FC - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0120:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 20:30 CD Leganés - Real Madryt (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
16.0121:30
16.01 18:30 Atletico Madryt - Girona FC (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
16.0119:30
13.01 19:45 Real Betis - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0120:45
13.01 11:00 Atletico Madryt - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0112:00
12.01 19:45 Villarreal CF - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
12.0120:45
10.01 20:30 Levante UD - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
10.0121:30
10.01 18:30 Athletic Bilbao - Sevilla FC (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
10.0119:30
09.01 20:30 Real Madryt - CD Leganés (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
09.0121:30
07.01 19:45 Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
07.0120:45
29.12 22:00 Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
29.1223:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round