WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Ziggo Sport Select, Holandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Holandia
Język: niderlandzki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.ziggo.nl/entert...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Holandia CanalDigitaal 33
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód V, 29900, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.10 16:45 FC Barcelona - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1018:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.10 17:00 Deportivo Alavés - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.1019:00
17.10 23:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.1001:00
17.10 19:00 FC Barcelona - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1021:00
17.10 13:00 Empoli FC - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1015:00
17.10 11:00 Troyes AC - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1013:00
16.10 20:30 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.1022:30
16.10 19:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1021:00
16.10 14:00 Leicester City - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1016:00
16.10 11:30 Watford FC - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.1013:30
15.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
15.1020:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 11 7 3 1 23:6 24
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
7 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
8 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
9 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
10 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Płock 11 4 1 6 18:17 13
13 Radomiak Radom 11 2 7 2 12:11 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation