WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Radomiak Radom - Odra Opole na żywo

Data:04.06.2020, godz. 16:10 GMT
Miejsce spotkania: Radom
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

I liga

KOMU KIBICUJESZ?
Radomiak Radom
Odra Opole
razem głosów:
Mecz pomiędzy Radomiak Radom a Odra Opole odbędzie się 04.06.2020 o godzinie 14:10 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Radom. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Radomiak Radom - Odra Opole - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Radomiak Radom - Odra Opole - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2020-06-04 16:10 Koniec FOR Radomiak Radom 0 : 0 Odra Opole
2019-08-24 17:45 Koniec FOR Odra Opole 0 : 0 Radomiak Radom

Ostatnie mecze

2020-03-07 14:00 Koniec FOR GKS Jastrzębie
2 : 3
2020-03-02 17:00 Koniec FOR Warta Poznań
0 : 3
2020-02-01 14:00 Koniec CLF Korona Kielce
5 : 3
2020-01-25 12:00 Koniec CLF Puszcza Niepołomice
1 : 1
2019-12-01 11:40 Koniec FOR GKS Bełchatów
2 : 0
2019-11-24 11:40 Koniec FOR Stomil Olsztyn
0 : 0
2019-11-16 16:00 Koniec FOR GKS Tychy
2 : 2
2019-11-09 13:00 Koniec FOR Puszcza Niepołomice
1 : 1
2019-11-02 11:40 Koniec FOR Miedź Legnica
1 : 3
2019-10-29 12:00 Koniec PUC GKS Tychy
1 : 2
2020-03-06 17:00 Koniec FOR GKS Bełchatów 1 : 0
2020-02-29 16:30 Koniec FOR Stomil Olsztyn 2 : 4
2020-02-22 10:30 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 5 : 1
2020-02-15 11:00 Koniec CLF BS Polonia Bytom 1 : 0
2020-02-08 11:00 Koniec CLF Skra Częstochowa 0 : 3
2020-02-01 12:30 Koniec CLF Miedź Legnica 2 : 0
2020-01-25 11:00 Koniec CLF Górnik Polkowice 2 : 1
2020-01-17 17:00 Koniec CLF Ruch Zdzieszowice 2 : 0
2019-12-01 14:00 Koniec FOR GKS Tychy 0 : 0
2019-11-27 16:30 Koniec FOR Miedź Legnica 3 : 0

Statystyki drużyn

RADOMIAK RADOM ODRA OPOLE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
17 17 34 rozegrane 17 17 34
12 4 16 wygrane 8 3 11
3 6 9 remisy 5 4 9
2 7 9 porażki 4 10 14
29 23 52 bramki zdobyte 15 18 33
13 32 45 bramki stracone 8 31 39
1.71 1.35 1.53 śr. bramek zdob. 0.88 1.06 0.97

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Patryk Mikita 14
2 Damian Nowak 7
3 Rafal Makowski 7
4 Leandro 6
5 Mateusz Michalski 6
Lp. Strzelcy Bramki
1 Arkadiusz Piech 7
2 Krzysztof Janus 6
3 Mateusz Czyzycki 3
4 Szymon Skrzypczak 3
5 Tomas Mikinic 3

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 LKS Lodz 5 5 0 0 15:2 15
2 Arka Gdynia 4 4 0 0 12:2 12
3 Gornik Leczna 4 4 0 0 9:1 12
4 Bruk-Bet Nieciecza 5 4 0 1 6:1 12
5 Odra Opole 5 4 0 1 5:5 12
6 Radomiak Radom 4 3 0 1 8:4 9
7 GKS Tychy 5 2 2 1 5:5 8
8 Miedz Legnica 5 2 1 2 8:7 7
9 Chrobry Glogow 5 2 1 2 6:5 7
10 Korona Kielce 5 1 3 1 5:6 6
11 Widzew Lodz 5 2 0 3 4:9 6
12 Puszcza Niepolomice 4 1 1 2 4:6 4
13 Stomil Olsztyn 5 1 1 3 1:6 4
14 Zaglebie Sosnowiec 5 1 0 4 4:5 3
15 Apklan Resovia 5 1 0 4 4:10 3
16 GKS Belchatow 5 1 1 3 2:7 2
17 GKS Jastrzebie 5 0 0 5 2:10 0
18 Sandecja Nowy Sacz 5 0 0 5 3:12 0
Promotion
Promotion Play Off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki GPM
1 Bartosz Spiaczka Gornik Leczna 4 1.00
2 Juliusz Letniowski Arka Gdynia 4 1.00
3 Kamil Zapolnik Miedz Legnica 4 0.80
4 Lukasz Sekulski LKS Lodz 4 0.80
5 Dawid Kort Odra Opole 3 0.75
6 Joan Roman Miedz Legnica 3 0.60
7 Karol Angielski Radomiak Radom 3 0.75
8 Pirulo LKS Lodz 3 0.60
9 Roman Gergel Bruk-Bet Nieciecza 3 0.60
10 Artem Putivtsev Bruk-Bet Nieciecza 2 0.40
11 Filip Karbowy Zaglebie Sosnowiec 2 0.40
12 Goncalo Gregorio Zaglebie Sosnowiec 2 0.40
13 Karol Podlinski Radomiak Radom 2 0.50
14 Leandro Radomiak Radom 2 0.50
15 M. Rozwandowicz LKS Lodz 2 0.40
16 Maciej Jankowski Arka Gdynia 2 0.50
17 Marcin Robak Widzew Lodz 2 0.40
18 Mateusz Zebrowski Arka Gdynia 2 0.67
19 Michal Ilkow-Golab Chrobry Glogow 2 0.40
20 Michal Trabka LKS Lodz 2 0.40
21 Pawel Wojciechowski Gornik Leczna 2 0.50
22 Samu Corral LKS Lodz 2 0.40
23 Yevhen Radionov Puszcza Niepolomice 2 0.50