WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Sokół Ostróda - Warta Poznań na żywo

Data:30.10.2020, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Ostróda
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Puchar Polski

KOMU KIBICUJESZ?
Sokół Ostróda
Warta Poznań
razem głosów:
Mecz pomiędzy Sokół Ostróda a Warta Poznań odbędzie się 30.10.2020 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Ostróda. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Puchar Polski, Piłka nożna. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Brak informacji o transmisji w Tv z tego spotkania. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Sokół Ostróda - Warta Poznań - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Sokół Ostróda - Warta Poznań - TRANSMISJE W TV

Brak informacji o transmisji w TV

Warta Poznań - Sokół Ostróda na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2020-10-30 17:00 Koniec PUC Sokol Ostroda 1 : 3 Warta Poznań

Ostatnie mecze

SOKÓŁ OSTRÓDA
2020-10-25 11:00 Koniec 2LI Śląsk II Wrocław
2 : 0
2020-10-10 13:00 Koniec 2LI Skra Częstochowa
0 : 3
2020-10-03 16:00 Koniec 2LI Błękitni Stargard
0 : 2
2020-09-29 18:30 Koniec 2LI Olimpia Elbląg
3 : 3
2020-09-26 16:00 Koniec 2LI Znicz Pruszków
2 : 0
2020-09-19 16:00 Koniec 2LI Olimpia Grudziądz
4 : 0
2020-09-12 16:00 Koniec 2LI Pogoń Siedlce
0 : 1
2020-09-05 16:00 Koniec 2LI Górnik Polkowice
0 : 3
2020-08-28 14:00 Koniec 2LI Lech II Poznań
2 : 0
2020-08-15 12:00 Koniec PUC Pniówek Pawłowice
3 : 2
2020-10-26 17:00 Koniec EKS Górnik Zabrze 0 : 1
2020-10-19 16:00 Koniec EKS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 1
2020-09-25 16:00 Koniec EKS Wisła Płock 3 : 1
2020-09-20 15:30 Koniec EKS Lech Poznań 0 : 1
2020-09-12 15:30 Koniec EKS Piast Gliwice 0 : 0
2020-08-28 16:00 Koniec EKS Zagłębie Lubin 0 : 1
2020-08-23 13:00 Koniec EKS Lechia Gdańsk 0 : 1
2020-08-16 14:00 Koniec PUC Błękitni Stargard 3 : 3
2020-07-31 15:40 Koniec FOR Radomiak Radom 2 : 0
2020-07-28 18:40 Koniec FOR Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 : 0

Statystyki drużyn

SOKÓŁ OSTRÓDA Warta Poznań
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE - Sokół Ostróda - Warta Poznań na żywo

ZAKOŃCZONY
SOKÓŁ OSTRÓDA
SOKÓŁ OSTRÓDA
1 : 3
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Strzelcy Piłka nożna - Puchar Polski

Main Tournament
Drużyna Bramki GPM
1 Maciej Firlej Motor Lublin 4 1.33
2 Artur Siemaszko Arka Gdynia 3 1.00
3 Felicio Brown Forbes Wisla Krakow 3 1.50
4 Jakub Bojas Olimpia Grudziadz 3 1.00
5 Lukasz Sosnowski Swit Nowy Dwor M. 3 1.00
6 Szymon Sobczak Zaglebie Sosnowiec 3 1.50
7 Adrian Balboa GKS Jastrzebie 2 1.00
8 David Tosevski Gornik Zabrze 2 1.00
9 Dawid Blanik Korona Kielce 2 1.00
10 Dominik Kun Widzew Lodz 2 0.67
11 Filip Marchwinski Lech II Poznan 2 0.50
12 Jakub Bak Wieczysta Krakow 2 0.00
13 Jakub Kuczera Garbarnia Krakow 2 0.67
14 Jan Kliment Wisla Krakow 2 1.00
15 Kacper Karasek Widzew Lodz 2 0.67
16 Karol Czubak Arka Gdynia 2 0.67
17 Lukasz Zwolinski Lechia Gdansk 2 1.00
18 Maciej Gorski Pogon Siedlce 2 1.00
19 Marcin Wrobel Rekord Bielsko-Biala 2 2.00
20 Mateusz Mlynski Wisla Krakow 2 0.67
21 Mateusz Wdowiak Rakow Czestochowa 2 0.67
22 Muris Mesanovic Bruk-Bet Termalica 2 0.67
23 Piotr Stepien Sleza Wroclaw 2 1.00
24 Radoslaw Murawski Lech II Poznan 2 0.33
25 Szymon Pawlowski Zaglebie Sosnowiec 2 2.00
Preliminary Round
Drużyna Bramki GPM
1 Sebastian Rugowski Sokol Ostroda 3 0.00
2 Damian Michalik Stal Rzeszow 2 2.00
3 Andreja Prokic Stal Rzeszow 1 1.00
4 Damian Koltanski Lech II Poznan 1 0.00
5 Dominik Lis Blekitni Stargard 1 0.00
6 Joao Guilherme Olimpia Elblag 1 1.00
7 Konrad Prawucki Blekitni Stargard 1 0.00
8 Lukasz Splawski Lech II Poznan 1 1.00
9 Najim Romero Olimpia Grudziadz 1 1.00
10 Patryk Skorecki Sokol Ostroda 1 1.00
11 Piotr Glowacki Stal Rzeszow 1 1.00
12 Piotr Kurbiel Olimpia Elblag 1 1.00
13 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytow 1 1.00
14 Yan Senkevich Olimpia Elblag 1 1.00