WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Abu Dhabi Sports 3 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.osn.com/en-ae/ex...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Zjednoczone Emiraty Arabskie OSN 623
Satelita Region Parametry FTA
Nilesat 201 Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.12 19:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.1220:30
11.11 19:00 CA Boca Juniors - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
11.1120:00
01.11 00:45 SE Palmeiras - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1101:45
31.10 00:45 Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
31.1001:45
28.10 20:30 Toronto FC - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
28.1021:30
25.10 00:45 CA Boca Juniors - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.1002:45
24.10 00:45 CA River Plate - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.1002:45
19.10 01:00 Real Salt Lake - New England Revolution (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
19.1003:00
13.10 23:30 New England Revolution - Orlando City SC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
14.1001:30
06.10 19:30 Atlanta United - New land Revolution (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
06.1021:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round