WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Abu Dhabi Sports 3 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.osn.com/en-ae/ex...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Zjednoczone Emiraty Arabskie OSN 623
Satelita Region Parametry FTA
Nilesat 201 Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.12 19:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.1220:30
11.11 19:00 CA Boca Juniors - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
11.1120:00
01.11 00:45 SE Palmeiras - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1101:45
31.10 00:45 Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
31.1001:45
25.10 00:45 CA Boca Juniors - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.1002:45
24.10 00:45 CA River Plate - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.1002:45
05.10 00:45 Cruzeiro EC - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
05.1002:45
04.10 00:45 SE Palmeiras - CSD Colo-Colo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
04.1002:45
02.10 22:30 CA River Plate - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1000:30
31.08 00:45 SE Palmeiras - Cerro Porteño (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
31.0802:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12