WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Racing Club de Avellaneda - River Plate na żywo

Data:09.08.2018, godz. 22:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Juan Domingo Perón
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Racing Club de Avellaneda
River Plate
razem głosów:
Mecz pomiędzy Racing Club de Avellaneda a River Plate odbędzie się 09.08.2018 o godzinie 20:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Juan Domingo Perón. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Fox Sports Cono Sur, Arena Sport BIH, Arena Sport 1, Sportklub, Sport TV2, S Sport, Fox Deportes, Abu Dhabi Sports 3 HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Soccer Match Pass, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Racing Club de Avellaneda - River Plate - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
USA FOX Soccer Match Pass ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-02-10 22:20 Koniec SUP River Plate 2 : 0 Racing Club
2018-08-29 22:30 Koniec COP River Plate 3 : 0 Racing Club
2018-08-09 22:30 Koniec COP Racing Club 0 : 0 River Plate
2018-04-08 23:00 Koniec SUP Racing Club 0 : 2 River Plate
2017-06-18 20:15 Koniec SUP River Plate 2 : 3 Racing Club

Ostatnie mecze

2018-05-23 00:30 Koniec COP Cruzeiro-MG
1 : 2
2018-05-18 00:10 Koniec ARG Sarmiento Resisten.
0 : 1
2018-05-14 22:00 Koniec SUP Colon Santa Fe
1 : 3
2018-05-09 20:00 Koniec SUP Arsenal Sarandi
2 : 0
2018-05-06 23:00 Koniec SUP Estudiantes La Plata
2 : 1
2018-05-03 22:15 Koniec COP Univ. de Chile
1 : 0
2018-04-27 00:30 Koniec COP Vasco da Gama-RJ
1 : 1
2018-04-22 16:15 Koniec SUP Rosario Central
2 : 0
2018-04-19 22:15 Koniec COP Vasco da Gama-RJ
4 : 0
2018-04-14 23:00 Koniec SUP Defensa y Justicia
2 : 3
2018-07-28 22:10 Koniec ARG Villa Dalmine 3 : 1
2018-07-22 21:00 Koniec ARG Central Norte Salta 7 : 0
2018-05-24 00:45 Koniec COP Flamengo-RJ 0 : 0
2018-05-15 00:15 Koniec SUP San Lorenzo 2 : 0
2018-05-11 19:45 Koniec SUP Estudiantes La Plata 2 : 0
2018-05-08 00:15 Koniec SUP Colon Santa Fe 0 : 0
2018-05-04 00:30 Koniec COP Indep. Santa Fe 1 : 0
2018-04-26 22:15 Koniec COP Emelec 2 : 1
2018-04-22 20:45 Koniec SUP Arsenal Sarandi 3 : 0
2018-04-20 00:30 Koniec COP Emelec 1 : 0

Statystyki drużyn

RACING CLUB RIVER PLATE
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
3 3 6 rozegrane 3 3 6
3 0 3 wygrane 1 2 3
0 2 2 remisy 2 1 3
0 1 1 porażki 0 0 0
9 3 12 bramki zdobyte 2 4 6
2 4 6 bramki stracone 1 2 3
3.00 1.00 2.00 śr. bramek zdob. 0.67 1.33 1.00

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Martinez Lautaro 5
2 Centurion Adrian 2
3 Donatti Alejandro 2
4 Lopez Lisandro 1
5 Solari Augusto 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Pratto Lucas 4
2 Borre Santos 3
3 Martinez Gonzalo 2
4 Mayada Camilo 1
5 Mora Rodrigo 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
0 : 0
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 2 2 0 0 3:0 6
2 River Plate 2 0 2 0 1:1 2
3 Palestino 2 0 1 1 0:1 1
4 Alianza Lima 2 0 1 1 1:3 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 1 1 0 0 1:0 3
2 Emelec 2 0 2 0 0:0 2
3 Deportivo Lara 1 0 1 0 0:0 1
4 Huracan 2 0 1 1 0:1 1
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Univ. de Concepcion 2 1 1 0 6:5 4
2 Godoy Cruz 2 0 2 0 1:1 2
3 Olimpia Asuncion 2 0 2 0 1:1 2
4 Sporting Cristal 2 0 1 1 5:6 1
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 2 2 0 0 4:1 6
2 Penarol 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 San Jose 2 0 0 2 0:5 0
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Zamora FC 2 0 0 2 1:3 0
4 Atletico Mineiro-MG 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:0 6
2 San Lorenzo 2 1 1 0 1:0 4
3 FBC Melgar 2 0 1 1 0:3 1
4 Junior Barranquilla 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 2 1 1 0 3:0 4
2 Atletico-PR 2 1 0 1 4:1 3
3 Deportes Tolima 2 1 0 1 1:3 3
4 Jorge Wilstermann 2 0 1 1 0:4 1
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 2 2 0 0 5:1 6
2 Universidad Catolica 2 1 0 1 3:5 3
3 Rosario Central 2 0 1 1 2:3 1
4 Gremio-RS 2 0 1 1 1:2 1
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 4 2.00
2 Aued Luciano Universidad Catolica 2 1.00
3 Barbosa Gabriel Flamengo-RJ 2 1.00
4 Bareiro Antonio Libertad 2 1.00
5 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 2 1.00
6 Herrera Emanuel Sporting Cristal 2 1.00
7 Lopez Nicolas Internacional 2 1.00
8 Martinez Adrian Libertad 2 1.00
9 Orellana Nicolas Univ. de Concepcion 2 1.00
10 Palacios Cristian Sporting Cristal 2 1.00
11 Valdez Nelson Cerro Porteno 2 1.00
12 Viatri Lucas Penarol 2 1.00
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Arredondo Soto Palestino 1 0.25
19 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
21 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
22 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
23 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
24 Celis Richard Caracas 1 0.25
25 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
26 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
27 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
28 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
29 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
30 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
31 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
32 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
33 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
34 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
35 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
36 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
37 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
38 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
39 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
40 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
41 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
42 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
43 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
44 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
45 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
46 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
47 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
48 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
49 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50