WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eleven Sports 4, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.elevensports.pl/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 19:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1020:30
21.10 16:00 ACF Fiorentina - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1018:00
20.10 16:30 Villarreal CF - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1018:30
19.10 18:30 Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1020:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.10 16:30 Sevilla FC - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
07.1018:30
07.10 13:00 S.S. Lazio - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1015:00
06.10 14:15 Getafe CF - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
06.1016:15
05.10 18:30 Werder Brema - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
05.1020:30
30.09 16:00 FC Augsburg - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
30.0918:00
30.09 13:00 ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
30.0915:00
30.09 10:00 SD Huesca - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
30.0912:00
29.09 11:00 Real Sociedad - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
29.0913:00
26.09 19:00 Juventus FC - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0921:00
25.09 18:45 Oxford United - Manchester City (Piłka nożna,League Cup)
Piłka nożna,League Cup
25.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round