WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ESPN2, USA na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: USA
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.espn.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Brazylia Claro TV 605
Indie Dish TV 143
Stany Zjednoczone DirecTV 209
HITS Quantum 8
Satelita Region Parametry FTA
Telstar 12 Vantage Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód H, 7552, 3/4 NIE
EchoStar 16 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 5 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
QuetzSat 1 Ameryka Północna L, 20000, 5/6 NIE
AMC 18 Ameryka Północna H, 19510, 3/4 NIE
EchoStar 10 Ameryka Północna R, 21500, 2/3 NIE
EchoStar 14 Ameryka Północna R, 20000, 7/8 NIE
AMC 21 Ameryka Północna V, 30000, 3/4 NIE
Galaxy 14 Ameryka Północna V, 30000, 5/6 NIE
Ciel 2 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
AMC 8 Ameryka Północna V, 30000, NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.10 13:00 Grand Prix Portugalii - kwalifikacje (F1)
F1
24.1015:00
25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:45 Włochy - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
13.10 18:45 Niemcy - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
11.10 12:10 Grand Prix Eifelu - wyścig (F1)
F1
11.1014:10
10.10 13:00 Grand Prix Eifelu - kwalifikacje (F1)
F1
10.1015:00
10.10 10:00 Grand Prix Eifelu - 3. trening (F1)
F1
10.1012:00
09.10 13:00 Grand Prix Eifelu - 2. trening (F1)
F1
09.1015:00
09.10 09:00 Grand Prix Eifelu - 1. trening (F1)
F1
09.1011:00
08.10 18:45 Norwegia - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.1020:45
07.10 18:45 Holandia - Meksyk (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.1020:45
04.10 10:30 Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
04.1012:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation