WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.eurosport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 15
NC+ 114
Orange TV 133
UPC Poland 507
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Polska tak
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.11 17:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
09.1118:00
02.11 17:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
02.1118:00
31.10 19:00 Arka Gdynia - Limoges CSP (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
31.1020:00
31.10 17:00 Lokomotiv Kuban Krasnodar - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
31.1018:00
26.10 16:00 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
26.1018:00
19.10 16:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.1018:00
16.10 17:45 HC Bolzano - GKS Tychy (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
16.1019:45
13.10 20:55 DC United - Dallas (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
13.1022:55
13.10 18:00 Minnesota United - Colorado Rapids (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
13.1020:00
10.10 15:30 GKS Tychy - HC Bolzano (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
10.1017:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round