WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://tv.eurosport.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 15
NC+ 114
Orange TV 133
UPC Poland 507
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Polska tak
IPLA płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.01 00:00 Australian Open - 8. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
21.0101:00
22.01 00:00 Australian Open - 9. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
22.0101:00
23.01 00:00 Australian Open - 10. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
23.0101:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.01 00:00 Australian Open - 6. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
19.0101:00
18.01 00:00 Australian Open - 5. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
18.0101:00
17.01 00:00 Australian Open - 4. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
17.0101:00
16.01 18:30 Fraport Skyliners Frankfurt - LDLC ASVEL Villeurbanne (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.0119:30
16.01 00:00 Australian Open - 3. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
16.0101:00
15.01 16:30 HC Pilzno 1929 - Frölunda Göteborg (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
15.0117:30
15.01 00:00 Australian Open - 2. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
15.0101:00
14.01 00:00 Australian Open - 1. Dzień (Tenis,Australian Open )
Tenis,Australian Open
14.0101:00
08.01 17:00 Frölunda Göteborg - HC Pilzno 1929 (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
08.0118:00
04.01 09:30 Australia - Niemcy (Tenis,Puchar Hopmana)
Tenis,Puchar Hopmana
04.0110:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round