WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Eurosport 2 Spain, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.eurosport.es/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 61
R 71
Telecable 33
Vodafone TV 131
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa V, 22000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Eurosport Player płatna Hiszpania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.02 20:05 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
12.0221:05
06.07 13:30 Anglia - Holandia (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
06.0715:30
05.07 13:30 Gruzja - Szwecja (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
05.0715:30
08.06 11:00 Włochy - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
08.0613:00
05.06 11:00 Meksyk - Anglia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
05.0613:00
04.06 09:00 Portugalia - Urugwaj (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0611:00
01.06 07:30 Meksyk - Senegal (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
01.0609:30
24.05 11:00 Kostaryka - Portugalia (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
24.0513:00
05.02 19:00 Egipt - Kamerun (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
05.0220:00
04.02 19:00 Burkina Faso - Ghana (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
04.0220:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation