WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Italia 1, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.mediaset.it/ital...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwajcaria Naxoo 217
Włochy Alice Home TV 6
DTT Italy 6
Mediaset Premium 6
TV di FASTWEB 6
Tivù sat 6
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 29900, 5/6 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 35000, 2/3 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Mediaset Live darmowa Włochy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.08 16:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
29.0818:00
10.06 18:45 Hiszpania - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
05.06 18:45 Portugalia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
05.0620:45
25.03 19:45 Francja - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
25.0320:45
22.03 19:45 Portugalia - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
19.11 19:45 Niemcy - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
19.1120:45
15.10 18:45 Hiszpania - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
13.10 18:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
04.08 11:00 Losowanie, Liga Europy (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.0813:00
04.08 10:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
04.0812:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
3 Slask Wroclaw 7 4 3 0 10:5 15
4 Legia Warszawa 7 4 2 1 10:6 14
5 Cracovia 7 4 1 2 12:8 13
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Piast Gliwice 7 3 2 2 8:5 11
9 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
10 Gornik Zabrze 7 3 1 3 7:6 10
11 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
12 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
13 Wisla Plock 7 2 1 4 6:15 7
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round