WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Losowanie, Liga Europy na żywo

Data:13.04.2018, godz. 10:00 GMT
Miejsce spotkania:
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Liga Europy

Losowanie, Liga Europy odbędzie się 13.04.2018 o godzinie 10:00 (GMT). Miejscem wydarzenia które zapowiada się bardzo emocjonująco będzie . Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale BT Sport 2 , EuroSport Deutschland, Sky Sport News HD, Belarus 5, Arena Sport BIH, Esporte Interativo, TV3 Sport 1, Eurosport Denmark, Eurosport 1, Eurosport Spain, beIN SPORTS ESPAÑA, La Sexta, Esport3, Eurosport Netherlands, BT Sport 2, Eurosport Norway, Canal+ Sport, nSport+ , Eurosport, Match TV Football 1, Match TV Game, Eurosport Russia, Eurosport Romania, Viasat Sport Premium, EuroSport Nordic, Eurosport Turkey, Fox Sports 2, Fox Deportes, Eurosport Italy / HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, Sky Go Deutschland, UEFA.com, youtube.com/UEFA, Viaplay Denmark, Movistar+, beIN SPORTS Connect S.P., Sky Go Deutschland , Viaplay Norway, Canal+ Sport Online, Viaplay Sweden, Fubo TV. Jeżeli wiesz gdzie można zobaczyć to spotkanie poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Liga Europy

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 Slavia Praga 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1:8 4
Europa League Play-off
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kijów 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan Belgrad 6 2 2 2 8:9 8
3 Young Boys Berno 6 1 3 2 7:8 6
4 Skenderbeu Korce 6 1 2 3 6:10 5
Europa League Play-off
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 Łudogorec Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5
Europa League Play-off
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Ateny 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 Austria Wiedeń 6 1 2 3 9:16 5
Europa League Play-off
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Atalanta Bergamo 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyon 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol 6 0 3 3 5:14 3
Europa League Play-off
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lokomotiv Moskwa 6 3 2 1 9:4 11
2 FC Kopenhaga 6 2 3 1 7:3 9
3 Sheriff Tiraspol 6 2 3 1 4:4 9
4 Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2
Europa League Play-off
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Viktoria Pilzno 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Szewa 6 1 1 4 5:10 4
Europa League Play-off
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Arsenal Londyn 6 4 1 1 14:4 13
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Koln 6 2 0 4 7:8 6
4 BATE Borysów 6 1 2 3 6:16 5
Europa League Play-off
Grupa I - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique Marsylia 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitoria Guimaraes 6 1 2 3 5:9 5
Europa League Play-off
Grupa J - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Athletic Bilbao 6 3 2 1 8:5 11
2 Oestersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
3 Zoria Ługańsk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha Berlin 6 1 2 3 6:7 5
Europa League Play-off
Grupa K - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Lazio Rzym 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse Arnhem 6 1 2 3 5:10 5
Europa League Play-off
Grupa L - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Zenit Petersburg 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg Trondheim 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Wardar Skopje 6 0 1 5 3:20 1
Europa League Play-off

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Faza grupowa
Drużyna Bramki MP
1 Moraes Junior Dynamo Kijów 6 5
2 Rigoni Emiliano Zenit Petersburg 6 6
3 Silva Andre AC Milan 6 6
4 Aduriz Aritz Athletic Bilbao 5 6
5 Jose Willian Real Sociedad 5 6
6 Kokorin Aleksandr Zenit Petersburg 5 5
7 Assale Djapone R. Young Boys Berno 4 6
8 Balotelli Mario OGC Nice 4 5
9 Farfan Jefferson Lokomotiv Moskwa 4 6
10 Fransergio Sporting Braga 4 5
11 Pléa Alassane OGC Nice 4 6
12 Selke Davie Hertha Berlin 4 3
13 Twumasi Patrick FC Astana 4 6