WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Polsat Box Go, Polska  na żywoPolsat Box Go, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://polsatboxgo.pl/start

Polsat Box Go, Polska na żywo - TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

10.12 10:45 Titisee-Neustadt - konkurs drużyn mieszanych (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
10.1211:45
10.12 13:45 PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
10.1214:45
10.12 16:20 Rawlplug Sokół Łańcut - Suzuki Arka Gdynia (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
10.1217:20
10.12 16:30 Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
10.1217:30
10.12 17:00 Diriyah Cup (finał) (Tenis)
Tenis
10.1218:00
10.12 18:30 Marcin Skrzek - Gracjan Wyroślak (MMA,Babilon MMA)
MMA,Babilon MMA
10.1219:30
10.12 19:30 Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
10.1220:30
11.12 02:00 Teofimo Lopez - Sandor Martin (Boks)
Boks
11.1203:00
11.12 03:00 Jan Błachowicz - Magomed Ankalaev (MMA,UFC)
MMA,UFC
11.1204:00
11.12 13:45 Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
11.1214:45
11.12 14:45 Titisee-Neustadt - konkurs indywidualny (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
11.1215:45
11.12 16:30 Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
11.1217:30
11.12 18:50 Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
11.1219:50
12.12 16:30 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
12.1217:30
12.12 19:30 Ślepsk Malow Suwałki - BBTS Bielsko-Biała (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
12.1220:30
13.12 17:00 Jastrzębski Węgiel - Montpellier HSC (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.1218:00
13.12 19:30 Barkom Każany Lwów - PSG Stal Nysa (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
13.1220:30
14.12 17:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - Hebar Pazardżik (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.1218:00
14.12 19:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Decospan VT Menen (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.1220:30
16.12 14:45 Engelberg - kwalifikacje (Skoki narciarskie,Puchar Świata)
Skoki narciarskie,Puchar Świata
16.1215:45

Polsat Box Go, Polska na żywo - TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.12 20:00 #VolleyWrocław - UNI Opole (Siatkówka,TAURON Liga)
Siatkówka,TAURON Liga
08.1221:00
08.12 19:30 Partizan Mozzart Bet Belgrade - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.1220:30
08.12 19:00 Panathinaikos Ateny - EA7 Emporio Armani Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.1220:00
08.12 17:45 Telekom Veszprém - ORLEN Wisła Płock (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
08.1218:45
08.12 17:30 Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
08.1218:30
08.12 16:20 Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin (Koszykówka,Energa Basket Liga)
Koszykówka,Energa Basket Liga
08.1217:20
08.12 15:15 GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
08.1216:15
08.12 13:00 Diriyah Cup (Tenis)
Tenis
08.1214:00
07.12 20:00 BBTS Bielsko-Biała - Barkom Każany Lwów (Siatkówka,PlusLiga)
Siatkówka,PlusLiga
07.1221:00
07.12 19:30 Grupa Azoty Chemik Police - Maritza Płowdiw (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
07.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE - Polsat Box Go, Polska na żywo

01.11.2022 / ~ tomek /
polecam
04.10.2022 / ~ Dawid /
polecam

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Raków Częstochowa 17 13 2 2 35:12 41
2 Legia Warszawa 17 9 5 3 24:19 32
3 Widzew Łódź 17 9 2 6 22:17 29
4 Pogoń Szczecin 17 8 5 4 29:25 29
5 Wisła Płock 17 8 4 5 29:24 28
6 Lech Poznań 16 8 4 4 20:15 28
7 PGE FKS Stal Mielec 17 8 3 6 25:22 27
8 Cracovia 17 7 4 6 18:12 25
9 Warta Poznań 17 7 4 6 18:16 25
10 Radomiak Radom 17 7 2 8 21:23 23
11 Śląsk Wrocław 17 5 6 6 17:22 21
12 Górnik Zabrze 17 5 5 7 26:28 20
13 Jagiellonia Białystok 17 4 6 7 25:26 18
14 Lechia Gdańsk 17 5 2 10 18:30 17
15 Zagłębie Lubin 17 4 5 8 13:27 17
16 Piast Gliwice 17 4 4 9 18:22 16
17 Korona Kielce 17 3 4 10 17:26 13
18 Miedź Legnica 16 3 3 10 18:27 12