WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

myCanal, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Strona www: https://pl.canalplus.com/ca...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

02.07 14:30 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
02.0716:30
03.07 12:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Devils Landshut (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
03.0714:00
03.07 14:30 Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
03.0716:30
03.07 17:15 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
03.0719:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.06 17:15 zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
26.0619:15
26.06 14:30 FOGO Unia Leszno - Motor Lublin (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
26.0616:30
26.06 12:00 ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
26.0614:00
25.06 14:30 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
25.0616:30
25.06 11:30 Rothesay International Eastbourne (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
25.0613:30
24.06 10:00 Rothesay International Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0612:00
23.06 17:00 Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
23.0619:00
23.06 10:00 Rothesay International Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0612:00
22.06 10:00 Rothesay International Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.0612:00
21.06 10:00 Rothesay International Eastbourne (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.0612:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
2 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
3 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
4 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
6 Lech Poznań 0 0 0 0 0:0 0
7 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
9 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
10 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
14 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
15 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0