WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Player.pl, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://player.pl/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Player.pl płatna Polska tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

14.08 01:00 Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
14.0803:00
14.08 09:00 Grand Prix Hiszpanii - 1. trening (F1)
F1
14.0811:00
14.08 13:00 Grand Prix Hiszpanii - 2. trening (F1)
F1
14.0815:00
14.08 16:00 Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
14.0818:00
14.08 18:30 Motor Lublin - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
14.0820:30
14.08 22:30 Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
15.0800:30
15.08 10:00 Grand Prix Hiszpanii - 3. trening (F1)
F1
15.0812:00
15.08 12:00 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
15.0814:00
15.08 13:00 Grand Prix Hiszpanii - kwalifikacje (F1)
F1
15.0815:00
15.08 14:30 Unia Tarnów - Orzeł Łódź (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
15.0816:30
15.08 17:15 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi (Żużel)
Żużel
15.0819:15
16.08 01:00 Israil Madrimov - Eric Walker (Boks)
Boks
16.0803:00
16.08 02:00 Cecilia Braekhus - Jessica McCaskill (Boks)
Boks
16.0804:00
16.08 12:00 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
16.0814:00
16.08 13:10 Grand Prix Hiszpanii - wyścig (F1)
F1
16.0815:10
16.08 14:30 MrGarden GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
16.0816:30
16.08 17:15 Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
16.0819:15
17.08 16:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń (Żużel,1. liga)
Żużel,1. liga
17.0818:00
17.08 18:30 Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
17.0820:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.08 20:00 Houston Rockets - Indiana Pacers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
12.0822:00
12.08 18:30 Eltrox Włókniarz Częstochowa - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
12.0820:30
11.08 18:00 San Antonio Spurs - Houston Rockets (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
11.0820:00
10.08 19:00 Utah Jazz - Dallas Mavericks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.0821:00
10.08 18:30 Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
10.0820:30
09.08 22:30 Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
10.0800:30
09.08 18:00 Toronto Raptors - Memphis Grizzlies (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
09.0820:00
09.08 17:15 Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
09.0819:15
09.08 14:30 Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (Żużel,PGE Ekstraliga)
Żużel,PGE Ekstraliga
09.0816:30
09.08 13:10 70th Anniversary Grand Prix - wyścig (F1)
F1
09.0815:10

OPINIE I KOMENTARZE

10.11.2019 / ~ Kuba /
..........
10.11.2019 / ~ Kuba /
Viva Korona
05.05.2019 / ~ maja /
xd

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
2 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
3 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
4 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
5 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
6 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
7 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
8 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
9 Podbeskidzie B-B 0 0 0 0 0:0 0
10 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
11 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
12 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
13 Warta Poznan 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Cracovia 0 0 0 0 0:0 -5
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Relegation