WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTL Croatia, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.rtl.hr/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.01 17:00 Brazylia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0118:00
20.01 19:30 Islandia - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
20.0120:30
21.01 19:30 Chorwacja - Niemcy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
21.0120:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 19:30 Hiszpania - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.0120:30
16.01 19:30 Macedonia - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0120:30
16.01 17:00 Chorwacja - Bahrajn (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
16.0118:00
15.01 19:30 Niemcy - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.0120:30
14.01 19:30 Francja - Korea (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0120:30
14.01 17:00 Chorwacja - Macedonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.0118:00
13.01 19:30 Szwecja - Argentyna (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
13.0120:30
13.01 15:30 Chorwacja - Japonia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
13.0116:30
12.01 19:30 Francja - Serbia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
12.0120:30
11.01 19:30 Bahrajn - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
11.0120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round