WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sports Main Event, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.10 20:30 John Ryder - Andrey Sirotkin (Boks)
Boks
27.1022:30
27.10 19:00 Ryan Doyle - Jordan Gill (Boks)
Boks
27.1021:00
27.10 18:00 Ted Cheeseman - Asina Byfield (Boks)
Boks
27.1020:00
21.10 15:00 Everton - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1017:00
21.10 01:00 Demetrius Andrade - Walter Kautondokwa (Boks)
Boks
21.1003:00
21.10 00:00 Katie Taylor - Cindy Serrano (kobiety) (Boks)
Boks
21.1002:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.10 22:00 Kid Galahad - Toka Kahn Clary (Boks)
Boks
20.1000:00
16.10 18:45 Irlandia - Walia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
15.10 18:45 Hiszpania - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
14.10 16:00 Szkocja - Portugalia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1018:00
14.10 08:30 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
14.1010:30
13.10 20:00 Lewis Ritson - Francesco Patera (Boks)
Boks
13.1022:00
13.10 18:45 Irlandia - Dania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 08:30 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
13.1010:30
12.10 18:45 Chorwacja - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
12.10 05:00 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
12.1007:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round