WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV4, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia MEO 23
NOS 23
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.09 16:00 Hellas Werona - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0918:00
19.09 18:30 Finał (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
19.0920:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.09 19:00 Rangers FC - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0921:00
16.09 16:45 Real Betis - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0918:45
15.09 16:45 HC Meshkov Brest - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:45
13.09 17:00 Francja - Czechy (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
13.0919:00
11.09 18:30 Polska - Finlandia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
11.0920:30
09.09 22:30 Paragwaj - Wenezuela (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.0900:30
08.09 18:45 Białoruś - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
07.09 18:45 Austria - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.0920:45
05.09 18:45 Belgia - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45
05.09 16:00 Islandia - Macedonia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0918:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 7 3 4 0 10:6 13
3 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
4 Pogoń Szczecin 7 3 3 1 10:6 12
5 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
6 Lechia Gdańsk 7 2 4 1 10:8 10
7 Piast Gliwice 7 3 1 3 10:9 10
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 6 2 3 1 7:5 9
10 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
11 Raków Częstochowa 5 2 2 1 8:9 8
12 PGE FKS Stal Mielec 7 2 2 3 7:10 8
13 Cracovia 7 2 2 3 8:12 8
14 Warta Poznań 7 1 4 2 8:7 7
15 Górnik Zabrze 6 2 1 3 7:9 7
16 Legia Warszawa 5 2 0 3 4:5 6
17 Górnik Łęczna 7 1 2 4 6:15 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation