WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV4, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia MEO 23
NOS 23
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.09 15:30 Rosja - Finlandia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
16.0917:30
16.09 18:30 Hiszpania - Serbia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
16.0920:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.09 18:45 Węgry - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
09.0920:45
07.09 16:00 Islandia - Mołdawia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0918:00
04.09 16:00 Włochy - Rosja (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
04.0918:00
29.08 18:30 Eintracht Frankfurt - RC Strasbourg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.0820:30
25.08 15:30 Tottenham Hotspur - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.0817:30
23.08 23:00 ATP Winston-Salem (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0801:00
22.08 19:00 ATP Winston-Salem (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
22.0821:00
18.08 20:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.0822:00
17.08 17:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.0819:00
16.08 17:00 ATP Masters 1000 Cincinnati (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.0819:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
3 Slask Wroclaw 7 4 3 0 10:5 15
4 Legia Warszawa 7 4 2 1 10:6 14
5 Cracovia 7 4 1 2 12:8 13
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Piast Gliwice 7 3 2 2 8:5 11
9 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
10 Gornik Zabrze 7 3 1 3 7:6 10
11 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
12 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
13 Wisla Plock 7 2 1 4 6:15 7
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round