WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Super Soccer TV, Indonezja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Indonezja
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://supersoccer.tv/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Indonezja Matrix Garuda
Transvision
Satelita Region Parametry FTA
Palapa D Azja , Bliski Wschód , Australia V, 29900, 3/4 NIE
MEASAT-3a Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 31000, 2/3 NIE
MEASAT-3b Azja V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.10 16:00 Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.1018:00
06.10 13:30 Vfl Wolfsburg - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.1015:30
06.10 11:30 Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.1013:30
05.10 16:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
05.1018:30
30.06 18:45 Hiszpania U21 - Niemcy U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
30.0620:45
15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
14.06 18:30 Włochy U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
14.0620:30
11.06 18:45 Niemcy - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 18:45 Włochy - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 18:30 Ekwador U20 - Korea Południowa U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
11.0620:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 12 7 3 2 15:9 24
2 Wisla Plock 12 7 1 4 16:18 22
3 Piast Gliwice 12 6 3 3 14:9 21
4 Cracovia 11 6 2 3 17:11 20
5 Lechia Gdansk 11 5 4 2 14:10 19
6 Lech Poznan 11 5 3 3 21:13 18
7 Slask Wroclaw 11 4 6 1 15:11 18
8 Jagiellonia 11 4 5 2 18:12 17
9 Legia Warszawa 11 5 2 4 13:12 17
10 KGHM Zaglebie Lubin 12 4 3 5 21:19 15
11 Gornik Zabrze 11 3 4 4 10:11 13
12 Rakow Czestochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisla Krakow 12 3 2 7 14:17 11
14 Arka Gdynia 11 2 3 6 8:18 9
15 Korona Kielce 12 2 2 8 6:18 8
16 LKS Lodz 11 2 1 8 12:22 7
Championship Round
Relegation Round