WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

CA River Plate - CA Boca Juniors na żywo

Data:09.12.2018, godz. 19:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Santiago Bernabéu
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
CA River Plate
CA Boca Juniors
razem głosów:
Mecz pomiędzy CA River Plate a CA Boca Juniors odbędzie się 09.12.2018 o godzinie 18:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Santiago Bernabéu. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: SuperSport 3 Digitalb, RMC Sport 1, BT Sport 1, FreeSports TV UK, Fox Sports Cono Sur, Fox Sports 2 Cono Sur, Fox Sports Premium, SBS TV, Sport1 + Germany, sportdigital, FOX Sports 2 Cono Sur, Arena Sport BIH, SporTV, FOX Sports 1 Brasil, Arena Sport 2, Arena Sport 1, Eurosport 2 Denmark, Open TV, Fox Sports 2 Cono Norte, #Vamos, Movistar Liga de Campeones, Fox Sports 4, Eurosport Norway, Sportklub, Sport TV2, Match TV Football 1, EuroSport Nordic, Sport TV 1, S Sport+, S Sport, Fox Deportes, Telemundo, Abu Dhabi Sports 2, Abu Dhabi Sports 3 HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: BT Sport Live Streaming, SBS Live, DAZN, Klik SPORT, Fanatiz, Eurosport Player Denmark, RMC Sport en direct, Movistar+, Fox Sports Go, Super Soccer TV, Eurosport Player Sweden, Telemundo Deportes En Vivo, FOX Soccer Match Pass, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

CA River Plate - CA Boca Juniors - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Albania SuperSport 3 Digitalb ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Andora RMC Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Anglia BT Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FreeSports TV UK ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Premium ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia SBS TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria Sport1 + Germany ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport BIH ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Dania Eurosport 2 Denmark ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja RMC Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Grecja Open TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania #Vamos ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Movistar Liga de Campeones ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irlandia BT Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Izrael Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Luksemburg RMC Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Monako RMC Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sport1 + Germany ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Norwegia Eurosport Norway ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Rosja Match TV Football 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RMC Sport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja EuroSport Nordic ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Sport TV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
S Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Telemundo ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Fox Sports 2 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi Sports 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Abu Dhabi Sports 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 2 2 0 0 3:0 6
2 River Plate 2 0 2 0 1:1 2
3 Palestino 2 0 1 1 0:1 1
4 Alianza Lima 2 0 1 1 1:3 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 1 1 0 0 1:0 3
2 Emelec 2 0 2 0 0:0 2
3 Deportivo Lara 1 0 1 0 0:0 1
4 Huracan 2 0 1 1 0:1 1
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Univ. de Concepcion 2 1 1 0 6:5 4
2 Godoy Cruz 2 0 2 0 1:1 2
3 Olimpia Asuncion 2 0 2 0 1:1 2
4 Sporting Cristal 2 0 1 1 5:6 1
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 2 2 0 0 4:1 6
2 Penarol 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 San Jose 2 0 0 2 0:5 0
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Zamora FC 2 0 0 2 1:3 0
4 Atletico Mineiro-MG 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:0 6
2 San Lorenzo 2 1 1 0 1:0 4
3 FBC Melgar 2 0 1 1 0:3 1
4 Junior Barranquilla 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 2 1 1 0 3:0 4
2 Atletico-PR 2 1 0 1 4:1 3
3 Deportes Tolima 2 1 0 1 1:3 3
4 Jorge Wilstermann 2 0 1 1 0:4 1
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 2 2 0 0 5:1 6
2 Universidad Catolica 2 1 0 1 3:5 3
3 Rosario Central 2 0 1 1 2:3 1
4 Gremio-RS 2 0 1 1 1:2 1
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 4 2.00
2 Aued Luciano Universidad Catolica 2 1.00
3 Barbosa Gabriel Flamengo-RJ 2 1.00
4 Bareiro Antonio Libertad 2 1.00
5 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 2 1.00
6 Herrera Emanuel Sporting Cristal 2 1.00
7 Lopez Nicolas Internacional 2 1.00
8 Martinez Adrian Libertad 2 1.00
9 Orellana Nicolas Univ. de Concepcion 2 1.00
10 Palacios Cristian Sporting Cristal 2 1.00
11 Valdez Nelson Cerro Porteno 2 1.00
12 Viatri Lucas Penarol 2 1.00
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Arredondo Soto Palestino 1 0.25
19 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
21 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
22 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
23 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
24 Celis Richard Caracas 1 0.25
25 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
26 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
27 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
28 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
29 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
30 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
31 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
32 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
33 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
34 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
35 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
36 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
37 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
38 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
39 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
40 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
41 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
42 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
43 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
44 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
45 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
46 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
47 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
48 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
49 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50