WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

SC Internacional - Club Nacional de Football na żywo

Data:31.07.2019, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estádio José Pinheiro Borda
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
SC Internacional
Club Nacional de Football
razem głosów:
Mecz pomiędzy SC Internacional a Club Nacional de Football odbędzie się 31.07.2019 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estádio José Pinheiro Borda. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: FOX Sports 3 Cono Sur, beIN Sports 2 Australia, Sport1 + Germany, Arena Sport BIH, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 4, Arena Sport 1, beIN Sports Canada, Sport TV2, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: FOX Play Sur, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, Fox Play Brasil, DAZN España, beIN SPORTS CONNECT Canada, DAZN, beIN SPORTS CONNECT U.S.A., Fanatiz USA, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-07-31 22:15 Koniec COP Internacional-RS 2 : 0 Nacional (URU)
2019-07-24 22:15 Koniec COP Nacional (URU) 0 : 1 Internacional-RS

Ostatnie mecze

2019-07-27 22:00 Koniec BRA Ceara-CE
1 : 0
2019-07-24 22:15 Koniec COP Nacional (URU)
1 : 0
2019-07-20 22:00 Koniec BRA Gremio-RS
1 : 1
2019-07-18 00:30 Koniec COP Palmeiras-SP
1 : 0
2019-07-14 19:00 Koniec BRA Atletico-PR
0 : 1
2019-07-11 00:30 Koniec COP Palmeiras-SP
0 : 1
2019-06-13 00:30 Koniec BRA Bahia-BA
3 : 1
2019-06-07 23:30 Koniec BRA Vasco da Gama-RJ
1 : 2
2019-06-02 22:00 Koniec BRA Avai-SC
2 : 0
2019-05-29 22:15 Koniec COP Paysandu-PA
1 : 0
2019-07-27 22:30 Koniec PRI Atletico Progreso 4 : 2
2019-07-24 22:15 Koniec COP Internacional-RS 0 : 1
2019-07-21 18:00 Koniec PRI Danubio 2 : 1
2019-07-13 21:00 Koniec PRI Defensor Sporting 1 : 2
2019-07-06 21:15 Koniec CLF Penarol 1 : 2
2019-07-05 01:15 Koniec CLF America de Cali 1 : 1
2019-05-31 23:00 Koniec PRI Juventud LP 1 : 0
2019-05-25 18:00 Koniec PRI Rampla Juniors 3 : 0
2019-05-19 21:30 Koniec PRI Defensor Sporting 1 : 0
2019-05-12 18:00 Koniec PRI Penarol 1 : 1

Statystyki drużyn

INTERNACIONAL-RS NACIONAL (URU)
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Lopez Nicolas 3
2 Sobis Rafael 3
3 Guerrero Jose Paolo 2
4 Andrade Edenilson 1
5 Bezerra Patrick 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Bergessio Gonzalo 3
2 Amaral Rodrigo 1
3 Carballo Felipe 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Marco Ruben Atletico-PR 6 1.00
2 Patricio Rubio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Bryan Angulo Emelec 4 0.67
4 Cristian Palacios Sporting Cristal 4 0.67
5 Fred Cruzeiro-MG 4 0.80
6 Gustavo Scarpa Palmeiras-SP 4 1.00
7 Marco Perez Deportes Tolima 4 0.67
8 Anderson Julio LDU Quito 3 0.60
9 Carlos Saucedo San Jose 3 0.50
10 Dario Benedetto Boca Juniors 3 0.50
11 Everton Gremio-RS 3 0.50
12 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 3 0.50
13 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 3 0.60
14 Lucas Viatri Penarol 3 0.50
15 Mauro Zarate Boca Juniors 3 0.50
16 Nelson Valdez Cerro Porteno 3 0.50
17 Nestor Camacho Olimpia Asuncion 3 0.60
18 Nico Lopez Internacional-RS 3 0.50
19 Rafael Sobis Internacional-RS 3 0.60
20 Rodriguinho Cruzeiro-MG 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Adrian Martinez Libertad 4 1.00
2 Ricardo Oliveira Atletico Mineiro-MG 4 1.00
3 Carlos Garces Delfin 3 0.75
4 Roberto Ordones Delfin 3 0.75
5 Alvaro Navarro Defensor Sporting 2 0.33
6 Dayro Moreno Talleres Cordoba 2 0.50
7 Jorge Pereyra Diaz Bolivar 2 1.00
8 Luis Jimenez Palestino 2 0.50
9 Martin Rabunal Defensor Sporting 2 0.33
10 Oscar Cardozo Libertad 2 0.50
11 Adolfo Machado The Strongest 1 0.50
12 Adrian Jusino Bolivar 1 1.00
13 Alexis Arias FBC Melgar 1 0.25
14 Angel Romero FBC Melgar 1 0.50
15 Ayrton Cougo Libertad 1 0.25
16 Bernardo Anor Caracas 1 0.25
17 Bernardo Cuesta FBC Melgar 1 0.25
18 Carlos Grossmuller Danubio 1 0.50
19 Cesar Cortes Palestino 1 0.25
20 Cristobal Jorquera Palestino 1 0.33
21 Eduardo Fereira Caracas 1 0.25
22 Ely Esterilla Barcelona SC 1 0.50
23 Federico Rodriguez Danubio 1 0.50
24 German Cano Indep. Medellin 1 0.50
25 Gonzalo Napoli Defensor Sporting 1 0.20
26 Guillermo Soto Palestino 1 0.25
27 Hernan Rengifo Real Garcilaso 1 1.00
28 Hideyoshi Arakaki FBC Melgar 1 0.33
29 Ignacio Laquintana Defensor Sporting 1 0.20
30 Jeison Lucumi Atletico Nacional 1 0.33
31 Jesus Murillo Indep. Medellin 1 0.50
32 Jose Balza Deportivo La Guaira 1 0.25
33 Juan Carlos Arce Bolivar 1 0.50
34 Juan Carlos Azocar Deportivo La Guaira 1 0.25
35 Juan Cazares Atletico Mineiro-MG 1 0.25
36 Juan Vieyra Nacional Asuncion 1 0.50
37 Julian Fernandez Palestino 1 0.25
38 Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
39 Marvin Bejarano The Strongest 1 0.50
40 Matias Oyola Barcelona SC 1 0.50
41 Pablo Lopez Defensor Sporting 1 0.17
42 Pablo Siles Morales Danubio 1 0.50
43 Reimond Manco Real Garcilaso 1 0.50
44 Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
45 Richard Celis Caracas 1 0.25
46 Sebastian Gomez Atletico Nacional 1 0.25
47 Sergio Felipe Danubio 1 0.50
48 Thomaz Bolivar 1 0.50
49 Tomas Pochettino Talleres Cordoba 1 0.25
50 Xavier Arreaga Barcelona SC 1 0.50