WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz na żywo

Data:24.08.2019, godz. 12:30 GMT
Miejsce spotkania: Bielsko-Biała
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

I liga

KOMU KIBICUJESZ?
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz
razem głosów:
Mecz pomiędzy Podbeskidzie Bielsko-Biała a Olimpia Grudziądz odbędzie się 24.08.2019 o godzinie 10:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Bielsko-Biała. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-08-24 12:30 Koniec FOR Podbeskidzie B-B 2 : 1 Olimpia Grudziadz
2019-07-13 16:00 Koniec CLF Podbeskidzie B-B 2 : 2 Olimpia Grudziadz
2018-03-31 16:00 Koniec FOR Olimpia Grudziadz 0 : 0 Podbeskidzie B-B
2017-09-13 17:00 Koniec FOR Podbeskidzie B-B 3 : 0 Olimpia Grudziadz
2016-11-19 17:00 Koniec FOR Podbeskidzie B-B 0 : 3 Olimpia Grudziadz

Ostatnie mecze

2019-08-21 15:00 Koniec FOR Warta Poznań
1 : 2
2019-08-17 17:00 Koniec FOR Wigry Suwałki
0 : 1
2019-08-11 15:45 Koniec FOR PGE FKS Stal Mielec
4 : 1
2019-08-04 15:45 Koniec FOR Chojniczanka
1 : 0
2019-07-27 16:15 Koniec FOR Zagłębie Sosnowiec
1 : 1
2019-07-20 09:00 Koniec CLF Warta Poznań
0 : 1
2019-07-17 09:00 Koniec CLF Mieszko Gniezno
3 : 0
2019-07-13 16:00 Koniec CLF Olimpia Grudziądz
2 : 2
2019-07-10 09:00 Koniec CLF Podhale Nowy Targ
0 : 0
2019-07-06 10:00 Koniec CLF Wisła Kraków
0 : 1
2019-08-21 17:00 Koniec FOR Wigry Suwałki 1 : 2
2019-08-16 17:39 Koniec FOR PGE FKS Stal Mielec 0 : 2
2019-08-09 17:00 Koniec FOR Chojniczanka 3 : 5
2019-08-03 16:00 Koniec FOR Zagłębie Sosnowiec 1 : 0
2019-07-26 17:00 Koniec FOR Chrobry Głogów 5 : 0
2019-07-13 16:00 Koniec CLF Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 : 2
2019-07-10 09:00 Koniec CLF Warta Poznań 2 : 0
2019-07-05 15:00 Koniec CLF Wisła Płock 1 : 3
2019-06-29 08:00 Koniec CLF Chojniczanka 1 : 1
2019-05-11 15:00 Koniec POL Elana Toruń 2 : 1

Statystyki drużyn

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA OLIMPIA GRUDZIĄDZ
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 3 4 rozegrane 2 2 4
1 1 2 wygrane 1 1 2
0 1 1 remisy 0 0 0
0 1 1 porażki 1 1 2
4 2 6 bramki zdobyte 8 1 9
1 2 3 bramki stracone 5 2 7
4.00 0.67 1.50 śr. bramek zdob. 4.00 0.50 2.25

Statystyki strzelców

Lp. Strzelcy Bramki
1 Karol Danielak 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Omran Haydary 4
2 Tiago Alves 3
3 Jakub Lukowski 1
4 Joao Criciuma 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Warta Poznan 10 6 2 2 16:9 20
2 Radomiak Radom 10 6 2 2 14:11 20
3 PGE FKS Stal Mielec 10 6 1 3 12:10 19
4 Podbeskidzie B-B 10 5 3 2 16:11 18
5 Stomil Olsztyn 10 5 2 3 10:10 17
6 GKS 1962 Jastrzebie 10 4 5 1 15:10 17
7 GKS Tychy 10 5 2 3 20:13 17
8 Miedz Legnica 10 5 2 3 13:9 17
9 Olimpia Grudziadz 9 4 1 4 16:14 13
10 Puszcza Niepolomice 9 4 1 4 7:8 13
11 Wigry Suwalki 10 3 3 4 11:12 12
12 Bruk-Bet Nieciecza 10 3 2 5 10:9 11
13 Chojniczanka 10 3 2 5 13:16 11
14 Sandecja Nowy Sacz 10 3 2 5 9:13 11
15 Zaglebie Sosnowiec 10 3 2 5 12:14 11
16 PGE GKS Belchatow 10 3 2 5 11:11 11
17 Chrobry Glogow 10 2 1 7 7:20 7
18 Odra Opole 10 0 3 7 4:16 3
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki GPM
1 Karol Danielak Podbeskidzie B-B 6 0.60
2 Omran Haydary Olimpia Grudziadz 6 0.67
3 Mateusz Marzec PGE GKS Belchatow 5 0.50
4 Robert Janicki Warta Poznan 5 0.50
5 Bartosz Nowak PGE FKS Stal Mielec 4 0.40
6 Gracjan Jaroch Warta Poznan 4 0.40
7 Grzegorz Lech Stomil Olsztyn 4 0.40
8 Adrian Paluchowski PGE FKS Stal Mielec 3 0.30
9 Arkadiusz Najemski Wigry Suwalki 3 0.43
10 Dario Kristo GKS Tychy 3 0.30
11 Fabian Piasecki Zaglebie Sosnowiec 3 0.33
12 Jakub Lukowski Miedz Legnica 3 0.30
13 Jakub Wrobel GKS 1962 Jastrzebie 3 0.33
14 Jose Embalo Puszcza Niepolomice 3 0.33
15 Kamil Adamek GKS 1962 Jastrzebie 3 0.38
16 Marko Roginic Podbeskidzie B-B 3 0.33
17 Mateusz Kupczak Warta Poznan 3 0.33
18 Mateusz Piatkowski GKS Tychy 3 0.30
19 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sacz 3 0.30
20 Tiago Alves Olimpia Grudziadz 3 0.50
21 Tomasz Nowak Podbeskidzie B-B 3 0.33