WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Pogoń Siedlce - Radomiak Radom na żywo

Data:31.10.2020, godz. 16:00 GMT
Miejsce spotkania: Siedlce
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Puchar Polski

KOMU KIBICUJESZ?
Pogoń Siedlce
Radomiak Radom
razem głosów:
Mecz pomiędzy Pogoń Siedlce a Radomiak Radom odbędzie się 31.10.2020 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Siedlce. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Puchar Polski, Piłka nożna. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Brak informacji o transmisji w Tv z tego spotkania. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Pogoń Siedlce - Radomiak Radom - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Pogoń Siedlce - Radomiak Radom - TRANSMISJE W TV

Brak informacji o transmisji w TV

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2020-10-31 16:00 Koniec PUC Pogon Siedlce 0 : 1 Radomiak Radom
2019-05-04 15:00 Koniec 2LI Pogon Siedlce 1 : 1 Radomiak Radom
2018-10-20 13:00 Koniec 2LI Radomiak Radom 3 : 2 Pogon Siedlce

Ostatnie mecze

POGOŃ SIEDLCE
2020-10-24 16:00 Koniec 2LI Znicz Pruszków
2 : 1
2020-10-17 15:00 Koniec 2LI Olimpia Grudziądz
0 : 1
2020-10-03 14:00 Koniec 2LI Górnik Polkowice
2 : 4
2020-09-30 16:00 Koniec 2LI Lech II Poznań
4 : 2
2020-09-26 16:00 Koniec 2LI GKS Katowice
2 : 2
2020-09-19 17:00 Koniec 2LI Hutnik Kraków
2 : 1
2020-09-12 16:00 Koniec 2LI Sokół Ostróda
1 : 0
2020-09-05 13:00 Koniec 2LI Stal Rzeszów
0 : 2
2020-09-02 14:00 Koniec PUC Orlęta Radzyń P.
2 : 0
2020-08-28 17:30 Koniec 2LI Chojniczanka Chojnice
2 : 4
2020-10-28 12:00 Koniec FOR GKS Tychy 2 : 2
2020-10-21 15:00 Koniec FOR Puszcza Niepołomice 2 : 0
2020-10-16 17:45 Koniec FOR Odra Opole 1 : 1
2020-10-04 17:00 Koniec FOR Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 : 3
2020-09-30 17:00 Koniec FOR Miedź Legnica 0 : 2
2020-09-26 14:00 Koniec FOR Górnik Łęczna 1 : 2
2020-09-16 17:00 Koniec FOR Chrobry Głogów 2 : 1
2020-09-11 14:00 Koniec FOR GKS Jastrzębie 1 : 0
2020-08-29 10:40 Koniec FOR Widzew Łódź 4 : 1
2020-08-22 12:30 Koniec PUC Miedź Legnica 4 : 0

Statystyki drużyn

POGOŃ SIEDLCE Radomiak Radom
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE - Pogoń Siedlce - Radomiak Radom na żywo

ZAKOŃCZONY
POGOŃ SIEDLCE
POGOŃ SIEDLCE
0 : 1
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Strzelcy Piłka nożna - Puchar Polski

Main Tournament
Drużyna Bramki GPM
1 Maciej Firlej Motor Lublin 4 1.33
2 Artur Siemaszko Arka Gdynia 3 1.00
3 Felicio Brown Forbes Wisla Krakow 3 1.50
4 Jakub Bojas Olimpia Grudziadz 3 1.00
5 Lukasz Sosnowski Swit Nowy Dwor M. 3 1.00
6 Szymon Sobczak Zaglebie Sosnowiec 3 1.50
7 Adrian Balboa GKS Jastrzebie 2 1.00
8 David Tosevski Gornik Zabrze 2 1.00
9 Dawid Blanik Korona Kielce 2 1.00
10 Dominik Kun Widzew Lodz 2 0.67
11 Filip Marchwinski Lech II Poznan 2 0.50
12 Jakub Bak Wieczysta Krakow 2 0.00
13 Jakub Kuczera Garbarnia Krakow 2 0.67
14 Jan Kliment Wisla Krakow 2 1.00
15 Kacper Karasek Widzew Lodz 2 0.67
16 Karol Czubak Arka Gdynia 2 0.67
17 Lukasz Zwolinski Lechia Gdansk 2 1.00
18 Maciej Gorski Pogon Siedlce 2 1.00
19 Marcin Wrobel Rekord Bielsko-Biala 2 2.00
20 Mateusz Mlynski Wisla Krakow 2 0.67
21 Mateusz Wdowiak Rakow Czestochowa 2 0.67
22 Muris Mesanovic Bruk-Bet Termalica 2 0.67
23 Piotr Stepien Sleza Wroclaw 2 1.00
24 Radoslaw Murawski Lech II Poznan 2 0.33
25 Szymon Pawlowski Zaglebie Sosnowiec 2 2.00
Preliminary Round
Drużyna Bramki GPM
1 Sebastian Rugowski Sokol Ostroda 3 0.00
2 Damian Michalik Stal Rzeszow 2 2.00
3 Andreja Prokic Stal Rzeszow 1 1.00
4 Damian Koltanski Lech II Poznan 1 0.00
5 Dominik Lis Blekitni Stargard 1 0.00
6 Joao Guilherme Olimpia Elblag 1 1.00
7 Konrad Prawucki Blekitni Stargard 1 0.00
8 Lukasz Splawski Lech II Poznan 1 1.00
9 Najim Romero Olimpia Grudziadz 1 1.00
10 Patryk Skorecki Sokol Ostroda 1 1.00
11 Piotr Glowacki Stal Rzeszow 1 1.00
12 Piotr Kurbiel Olimpia Elblag 1 1.00
13 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytow 1 1.00
14 Yan Senkevich Olimpia Elblag 1 1.00