WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Odra Opole - Stomil Olsztyn na żywo

Data:16.08.2019, godz. 15:30 GMT
Miejsce spotkania: Opole
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

I liga

KOMU KIBICUJESZ?
Odra Opole
Stomil Olsztyn
razem głosów:
Mecz pomiędzy Odra Opole a Stomil Olsztyn odbędzie się 16.08.2019 o godzinie 13:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Opole. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: I liga, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Odra Opole - Stomil Olsztyn - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Odra Opole - Stomil Olsztyn - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-08-16 15:30 Koniec FOR Odra Opole 0 : 1 Stomil Olsztyn
2019-04-13 15:00 Koniec FOR Odra Opole 2 : 2 Stomil Olsztyn
2018-09-22 17:00 Koniec FOR Stomil Olsztyn 2 : 1 Odra Opole
2018-05-09 17:45 Koniec FOR Odra Opole 2 : 4 Stomil Olsztyn
2017-10-14 15:15 Koniec FOR Stomil Olsztyn 2 : 0 Odra Opole

Ostatnie mecze

ODRA OPOLE
2019-08-10 16:00 Koniec FOR GKS Tychy
1 : 4
2019-08-02 17:45 Koniec FOR Puszcza Niepołomice
0 : 1
2019-07-27 16:00 Koniec FOR Miedź Legnica
0 : 0
2019-07-19 15:00 Koniec CLF Górnik Polkowice
3 : 1
2019-07-16 09:30 Koniec CLF Walsall
0 : 1
2019-07-13 09:00 Koniec CLF Wisła Płock
0 : 1
2019-07-06 08:00 Koniec CLF GKS Bełchatów
2 : 2
2019-06-26 09:30 Koniec CLF Miedź Legnica
4 : 1
2019-06-22 09:00 Koniec CLF Śląsk Wrocław
1 : 2
2019-05-18 15:30 Koniec FOR ŁKS Łódź
3 : 3
2019-08-09 17:45 Koniec FOR GKS 1962 Jastrzębie 2 : 1
2019-08-03 16:00 Koniec FOR Radomiak Radom 1 : 2
2019-07-27 17:00 Koniec FOR GKS Bełchatów 0 : 3
2019-07-20 10:00 Koniec CLF Lech II Poznań 1 : 0
2019-07-17 15:00 Koniec CLF Polonia Środa Wlkp. 2 : 2
2019-07-12 10:00 Koniec CLF Wigry Suwałki 4 : 1
2019-07-10 16:00 Koniec CLF Huragan Morąg 1 : 1
2019-07-04 09:00 Koniec CLF Widzew Łódź 0 : 2
2019-06-29 10:00 Koniec CLF Znicz Pruszków 2 : 3
2019-06-27 17:00 Koniec CLF Baltika Kaliningrad 3 : 1

Statystyki drużyn

ODRA OPOLE STOMIL OLSZTYN
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 2 3 rozegrane 1 2 3
0 0 0 wygrane 1 0 1
0 1 1 remisy 0 0 0
1 1 2 porażki 0 2 2
0 1 1 bramki zdobyte 2 1 3
1 4 5 bramki stracone 1 5 6
0.00 0.50 0.33 śr. bramek zdob. 2.00 0.50 1.00

Statystyki strzelców

ODRA OPOLE
Lp. Strzelcy Bramki
1 Mateusz Czyzycki 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Artur Siemaszko 1
2 Grzegorz Lech 1
3 Maciej Palaszewski 1

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
ODRA OPOLE
ODRA OPOLE
0 : 1
(0:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Warta Poznan 5 4 0 1 8:4 12
2 PGE GKS Belchatow 5 3 1 1 8:2 10
3 Miedz Legnica 5 3 1 1 7:3 10
4 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 8:7 10
5 Bruk-Bet Nieciecza 5 3 0 2 7:3 9
6 Stomil Olsztyn 5 3 0 2 5:6 9
7 Wigry Suwalki 5 2 2 1 6:5 8
8 Zaglebie Sosnowiec 5 2 1 2 4:4 7
9 Podbeskidzie B-B 5 2 1 2 7:5 7
10 Chojniczanka 5 2 1 2 7:8 7
11 Puszcza Niepolomice 5 2 1 2 3:4 7
12 Radomiak Radom 5 2 1 2 6:9 7
13 Olimpia Grudziadz 5 2 0 3 10:9 6
14 GKS 1962 Jastrzebie 5 1 3 1 6:6 6
15 Sandecja Nowy Sacz 5 2 0 3 4:7 6
16 GKS Tychy 5 2 0 3 11:7 6
17 Odra Opole 5 0 1 4 1:7 1
18 Chrobry Glogow 5 0 0 5 2:14 0
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Strzelcy Piłka nożna - I liga

Sezon zasadniczy
Drużyna Bramki GPM
1 Omran Haydary Olimpia Grudziadz 5 1.00
2 Karol Danielak Podbeskidzie B-B 4 0.80
3 Gracjan Jaroch Warta Poznan 3 0.60
4 Tiago Alves Olimpia Grudziadz 3 0.60
5 Adrian Paluchowski PGE FKS Stal Mielec 2 0.40
6 Arkadiusz Najemski Wigry Suwalki 2 0.40
7 Damian Nowak Radomiak Radom 2 0.40
8 Damian Tront GKS 1962 Jastrzebie 2 0.40
9 Fabian Piasecki Zaglebie Sosnowiec 2 0.50
10 Grzegorz Lech Stomil Olsztyn 2 0.40
11 Grzegorz Tomasiewicz PGE FKS Stal Mielec 2 0.40
12 Henrik Ojamaa Miedz Legnica 2 0.40
13 Jose Embalo Puszcza Niepolomice 2 0.40
14 Kamil Adamek GKS 1962 Jastrzebie 2 0.50
15 Lukasz Grzeszczyk GKS Tychy 2 0.40
16 Mateusz Kupczak Warta Poznan 2 0.40
17 Mateusz Marzec PGE GKS Belchatow 2 0.40
18 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sacz 2 0.40
19 Patryk Mikita Radomiak Radom 2 0.40
20 Przemyslaw Zdybowicz PGE GKS Belchatow 2 0.67
21 Roko Mislov Miedz Legnica 2 0.40
22 V. Gutkovskis Bruk-Bet Nieciecza 2 0.40