WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk na żywo - Siatkówka

Data:12.02.2022, godz. 12:00 GMT
Miejsce spotkania: Nowosybirsk
Dyscyplina:

Siatkówka

KOMU KIBICUJESZ?
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Lokomotiw Nowosybirsk
razem głosów:
Mecz pomiędzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a Lokomotiw Nowosybirsk odbędzie się 12.02.2022o godzinie 11:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Nowosybirsk. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzów, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Polsat Sport, Arena Sport 5. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Polsat Box Go. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk - Siatkówka - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Box Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk - Siatkówka - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 5 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Lokomotiw Nowosybirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Siatkówka - na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk na żywo

Przed Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk na żywo - Siatkówka odbyły się również:

Siatkówka - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Jastrzębski Węgiel 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Montpellier 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Vojvodina NS Seme Nowy Sad 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Vfb Friedrichshafen 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Aluron Virtu Warta Zawiercie 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Berlin Volley 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Halkbank Ankara 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Winner Qual. 1 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Knack Roeselare 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Cucine Lube Civitanova 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Tours VB 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Winner Qual. 2 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Decospan VT Menen 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Trentino Diatec 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 ČEZ Karlovarsko 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ACH Volley Lublana 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 SWD Powervolleys Düren 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Sir Safety Perugia 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Ziraat Bankasi Ankara 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams