WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

ŽOK Ub - A. Carraro Imoco Conegliano na żywo - Siatkówka

Data:02.02.2022, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Sports Hall UB
Dyscyplina:

Siatkówka

KOMU KIBICUJESZ?
ŽOK Ub
A. Carraro Imoco Conegliano
razem głosów:
Mecz pomiędzy ŽOK Ub a A. Carraro Imoco Conegliano odbędzie się 02.02.2022o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Sports Hall UB. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzyń, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Arena Sport 3, Arena Sport 2, Arena Sport 2P. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Eurosport Player Italy. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

ŽOK Ub - A. Carraro Imoco Conegliano - Siatkówka - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy Eurosport Player Italy ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

ŽOK Ub - A. Carraro Imoco Conegliano - Siatkówka - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 2P ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

A. Carraro Imoco Conegliano - ŽOK Ub - Siatkówka - na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - ŽOK Ub - A. Carraro Imoco Conegliano na żywo

POLECANE WYDARZENIA

Przed ŽOK Ub - A. Carraro Imoco Conegliano na żywo - Siatkówka odbyły się również:

Siatkówka - Liga Mistrzyń

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ASPTT Mulhouse VB 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Developres SkyRes Rzeszów 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Imoco Volley Conegliano 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Vasas Óbuda Budapeszt 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Monza (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 SC Prometey Dnipro 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 CS Volei Alba-Blaj 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Volero Le Cannet (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Crvena Zvezda (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Igor Gorgonzola Novara 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 SC Potsdam (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Vakifbank Stambuł 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ŁKS Commercecon Łódź 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Fenerbahce Grundig Stambuł 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Allianz MTV Stuttgart 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Tenerife (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 CSM Targoviste (W) 0 0 0 0:0 0 0 0 0
2 Chemik Police 0 0 0 0:0 0 0 0 0
3 Eczacibasi VitrA Stambuł 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Maritza PLOVDIV 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams