WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

ASPTT Mulhouse VB - Vakifbank Stambuł na żywo

Data:03.02.2021, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Sport Arena Łódź
Dyscyplina:

Siatkówka

KOMU KIBICUJESZ?
ASPTT Mulhouse VB
Vakifbank Stambuł
razem głosów:
Mecz pomiędzy ASPTT Mulhouse VB a Vakifbank Stambuł odbędzie się 03.02.2021 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Sport Arena Łódź. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzyń, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Arena Sport 2, Sport en France, Polsat Sport, S Sport 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Ipla.tv, S Sport +. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

ASPTT Mulhouse VB - Vakifbank Stambuł - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport + ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

ASPTT Mulhouse VB - Vakifbank Stambuł - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja Sport en France ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Vakifbank Stambuł - ASPTT Mulhouse VB na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - ASPTT Mulhouse VB - Vakifbank Stambuł na żywo

Siatkówka - Liga Mistrzyń

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Lokomotiv Kaliningrad Region 1 1 0 3:0 75 63 12 3
2 Developres SkyRes Rzeszów 1 1 0 3:2 106 84 22 2
3 Dresdner SC 1 0 1 2:3 84 106 -22 1
4 Prometey (W) 1 0 1 0:3 63 75 -12 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 ASPTT Mulhouse VB 1 1 0 3:1 98 72 26 3
2 Vakifbank Stambuł 1 1 0 3:1 98 85 13 3
3 Monza (W) 1 0 1 1:3 85 98 -13 0
4 LP Viesti Salo 1 0 1 1:3 72 98 -26 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Dinamo Moskwa 1 1 0 3:0 75 58 17 3
2 Igor Gorgonzola Novara 1 1 0 3:0 76 67 9 3
3 THY (W) 1 0 1 0:3 67 76 -9 0
4 VK Dukla Liberec (W) 1 0 1 0:3 58 75 -17 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Beziers Volley (W) 1 1 0 3:0 75 57 18 3
2 Fenerbahce Grundig Stambuł 1 1 0 3:2 102 95 7 2
3 Dynamo Kazań 1 0 1 2:3 95 102 -7 1
4 Maritza PLOVDIV 1 0 1 0:3 57 75 -18 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Chemik Police 1 1 0 3:0 75 38 37 3
2 Imoco Volley Conegliano 1 1 0 3:0 77 49 28 3
3 ZOK Ub (W) 1 0 1 0:3 49 77 -28 0
4 Nyiregyhaza (W) 1 0 1 0:3 38 75 -37 0
Play Offs Quarter-finals
Ranking of second-placed teams