WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Mistrzostwa świata w lotach - konkurs drużynowy na żywo

Data:13.12.2020, godz. 15:00 GMT
Miejsce spotkania: Planica
Mistrzostwa świata w lotach - konkurs drużynowy odbędzie się 13.12.2020 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem wydarzenia, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Planica. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Skoki narciarskie. Transmisja w TV planowana jest na kanale: TVP Sport, TVP 1, Eurosport 1. Transmisja w internecie dostępna jest na: Eurosport Player, sport.tvp.pl, Ipla.tv, nc+ GO, Player.pl. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Mistrzostwa świata w lotach - konkurs drużynowy - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat Eurosport Player ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nc+ GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Player.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Mistrzostwa świata w lotach - konkurs drużynowy - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
TVP 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Eurosport 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE - Mistrzostwa świata w lotach - konkurs drużynowy na żywo

Hokej - Puchar Kontynentalny

Final Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 SonderjyskE 3 3 1 1 2 0 0 9:5 7
2 Nottingham Panthers 3 2 2 0 2 0 0 9:8 7
3 Neman Grodno 3 1 1 0 1 1 1 8:8 4
4 Comarch Cracovia 3 0 0 0 0 3 0 4:9 0
Group E - 3rd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Nottingham Panthers 3 2 2 0 2 1 0 10:7 6
2 SonderjyskE 3 2 2 0 2 1 0 8:6 6
3 Amiens 3 1 1 0 1 2 0 8:8 3
4 Ferencvarosi TC 3 1 1 0 1 2 0 5:10 3
Next Round
Group F - 3rd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Neman Grodno 3 2 1 1 2 1 0 10:8 5
2 Comarch Cracovia 3 2 1 0 1 1 0 6:7 5
3 Donbass Donetsk 3 1 1 0 1 0 1 9:9 5
4 Beybarys Atyrau 3 1 1 0 1 2 0 9:10 3
Next Round
Group C - 2nd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Donbass Donetsk 3 3 2 0 2 0 0 17:3 8
2 Mogo 3 2 2 0 2 0 0 13:7 7
3 ASC Corona Brasov 3 1 1 0 1 2 0 11:16 3
4 Crvena zvezda 3 0 0 0 0 3 0 5:20 0
Next Round
Group D - 2nd Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Ferencvarosi TC 3 3 3 0 3 0 0 12:3 9
2 Rittner Buam 3 2 1 0 1 1 0 13:5 5
3 Olimpija Ljubljana 3 1 1 0 1 1 0 9:6 4
4 CHH Txuri Urdin 3 0 0 0 0 3 0 2:22 0
Next Round
Group A - 1st Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 Crvena zvezda 3 3 3 0 3 0 0 17:6 9
2 Istanbul 3 2 2 0 2 1 0 11:12 6
3 Irbis-Skate Sofia 3 1 1 0 1 2 0 9:10 3
4 SA Vikingar 3 0 0 0 0 3 0 4:13 0
Next Round
Group B - 1st Round
M OW Z WO ROW P LO B Pkt
1 CHH Txuri Urdin 3 3 3 0 3 0 0 17:7 9
2 KHL Zagreb 3 2 2 0 2 1 0 17:13 6
3 Hyc Herentals 3 1 1 0 1 2 0 11:13 3
4 Bat Yam 3 0 0 0 0 3 0 12:24 0
Next Round