WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVP 2, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://tvp2.tvp.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 4
East&West 12
NC+ 212
Orange TV 41
Petrus 2
Telpol 10
Toya 2
UPC Poland 2
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

04.12 17:00 Szwecja - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
04.1218:00
02.12 14:00 Polska - Dania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
02.1215:00
30.11 17:00 Serbia - Polska (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
30.1118:00
16.08 18:00 F91 Dudelange - Legia Warszawa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0820:00
09.08 19:00 Legia Warszawa - F91 Dudelange (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
09.0821:00
20.05 16:00 Lech Poznań - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
17.08 18:45 Legia Warszawa - FK Sheriff Tyraspol (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
17.0820:45
04.06 16:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
04.0618:00
05.02 14:30 Augsburg - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
05.0215:30
19.01 16:45 Francja - Polska (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
19.0117:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round