WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

TVP 2, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://tvp2.tvp.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Cyfrowy Polsat 4
East&West 12
Orange Polska 41
Petrus 2
Platforma Canal+ 212
Telpol 10
Toya 2
UPC Poland 2
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.10 20:00 Rangers FC - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 16:55 Lech Poznań - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
24.09 18:30 Legia Warszawa - KF Drita Gnjilane (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
24.0920:30
15.08 19:00 Manchester City - Olympique Lyon (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
15.0821:00
14.08 19:00 FC Barcelona - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
14.0821:00
24.06 18:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
24.0620:30
13.06 19:00 SSC Napoli - Inter Mediolan (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0621:00
30.05 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
30.0520:00
10.01 17:15 Słowenia - Polska (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
10.0118:15
21.12 16:30 Wisła Płock - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.1217:30
14.12 16:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
14.1217:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation