WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

12 de Octubre FC - Rosario Central na żywo

Data:21.04.2021, godz. 00:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Luís Alfonso Giagni
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
12 de Octubre FC
Rosario Central
razem głosów:
Mecz pomiędzy 12 de Octubre FC a Rosario Central odbędzie się 20.04.2021 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Luís Alfonso Giagni. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Sudamericana, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: DIRECTV Sports Argentina, DIRECTV Sports Caribbean, CONMEBOL TV, DIRECTV Sports Chile, DIRECTV Sports Ecuador, Sport 2, beIN SPORTS XTRA, DIRECTV Sports Colombia, DIRECTV Sports Peru, DIRECTV Sports Uruguay, DIRECTV Sports Venezuela. Transmisja w internecie dostępna jest na: DIRECTV Play Deportes, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Rosario Central - 12 de Octubre FC na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2021-05-27 00:30 Koniec COP Rosario Central 0 : 0 12 de Octubre
2021-04-21 00:30 Koniec COP 12 de Octubre 1 : 0 Rosario Central

Ostatnie mecze

12 DE OCTUBRE
2021-04-17 00:15 Koniec PRO Club Guaraní
1 : 1
2021-04-11 00:30 Koniec PRO Olimpia Asunción
2 : 2
2021-04-06 22:15 Koniec COP Nacional Asuncion
0 : 0
2021-04-01 22:15 Koniec PRO River Plate (PAR)
2 : 0
2021-03-20 22:00 Koniec PRO Nacional Asuncion
1 : 1
2021-03-16 22:15 Koniec COP Nacional Asuncion
0 : 0
2021-03-13 21:30 Koniec PRO Cerro Porteño
0 : 2
2021-03-09 21:30 Koniec PRO Guairena FC
0 : 0
2021-03-05 23:30 Koniec PRO Club Libertad
2 : 1
2021-02-26 22:30 Koniec PRO Sportivo Luqueno
0 : 1
2021-04-16 20:15 Koniec COP CA Aldosivi 1 : 0
2021-04-11 19:15 Koniec COP CA Banfield 3 : 1
2021-04-02 22:15 Koniec COP San Lorenzo de Almagro 0 : 2
2021-03-28 00:00 Koniec COP CA Central Córdoba 2 : 2
2021-03-21 19:15 Koniec COP Colón Santa Fe 0 : 0
2021-03-15 22:15 Koniec COP Arsenal de Sarandí 2 : 1
2021-03-08 22:15 Koniec COP Racing Club de Avellaneda 0 : 1
2021-03-02 00:30 Koniec COP Godoy Cruz Antonio Tomba 2 : 2
2021-02-21 00:30 Koniec COP River Plate 0 : 3
2021-02-15 22:15 Koniec COP Argentinos Juniors 2 : 1

Statystyki drużyn

12 DE OCTUBRE Rosario Central
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
1 0 2 rozegrane - - -
0 0 0 wygrane - - -
1 0 1 remisy - - -
0 0 0 porażki - - -
0 0 0 bramki zdobyte - - -
0 0 0 bramki stracone - - -
0.00 0.00 0.00 śr. bramek zdob. - - -

Statystyki strzelców

12 DE OCTUBRE
Lp. Strzelcy Bramki
1 Jose Nunez 2
2 Pablo Velazquez 1
Lp. Strzelcy Bramki
1 Emiliano Vecchio 3
2 Lucas Gamba 2
3 Marco Ruben 2
4 Alan Marinelli 1
5 Damian Martinez 1

OPINIE I KOMENTARZE - 12 de Octubre FC - Rosario Central na żywo

ZAKOŃCZONY
12 DE OCTUBRE
12 DE OCTUBRE
1 : 0
(0:0)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Rosario Central 6 3 2 1 10:3 11
2 Huachipato 6 2 2 2 4:10 8
3 San Lorenzo de Almagro 6 2 1 3 7:6 7
4 12 de Octubre 6 1 3 2 3:5 6
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Independiente 6 4 2 0 11:5 14
2 Montevideo City 6 3 2 1 15:7 11
3 Bahia-BA 6 2 2 2 11:8 8
4 Guabira 6 0 0 6 1:18 0
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal de Sarandí 6 3 2 1 9:4 11
2 Ceara-CE 6 2 3 1 5:2 9
3 Club Bolívar 6 1 3 2 5:8 6
4 Club Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:10 5
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atlético Paranaense 6 5 0 1 8:1 15
2 Melgar Arequipa 6 3 1 2 7:5 10
3 Aucas 6 2 0 4 7:11 6
4 Metropolitanos 6 1 1 4 5:10 4
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Peñarol 6 4 1 1 15:3 13
2 Corinthians 6 3 1 2 12:6 10
3 River Plate (PAR) 6 3 1 2 6:10 10
4 Sport Huancayo 6 0 1 5 3:17 1
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Libertad 6 4 1 1 9:4 13
2 Atletico-GO 6 2 4 0 4:2 10
3 Newell's Old Boys 6 2 2 2 6:6 8
4 Palestino 6 0 1 5 2:9 1
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Red Bull Bragantino 6 4 0 2 7:6 12
2 Emelec 6 3 1 2 9:8 10
3 Talleres Córdoba 6 2 2 2 7:5 8
4 Deportes Tolima 6 0 3 3 4:8 3
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Gremio FB Porto Alegrense 6 5 1 0 21:5 16
2 CA Lanús 6 3 1 2 8:6 10
3 La Equidad 6 2 1 3 6:9 7
4 Aragua 6 0 1 5 4:19 1
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Agustin Martinez Penarol 6 1.20
2 Jonathan Herrera Independiente 6 1.20
3 Ferreira Gremio-RS 5 1.25
4 Gustavo Del Prete Montevideo City 5 0.83
5 Bernardo Cuesta FBC Melgar 4 0.80
6 Lucas Albertengo Arsenal Sarandi 4 0.67
7 Erwin Saavedra Bolivar 3 0.50
8 Franco Pizzichillo Montevideo City 3 0.50
9 Humberto Osorio Jorge Wilstermann 3 0.50
10 Luan Corinthians-SP 3 0.75
11 Marcelo Gonzalez River Plate (PAR) 3 0.60
12 Roberto Ordonez Aucas 3 0.60
First Stage
Drużyna Bramki GPM
1 F. Fydriszewski Aucas 3 1.50
2 Agustin Martinez Penarol 2 1.00
3 Cristian Bordacahar FBC Melgar 2 1.00
4 Facundo Barcelo Emelec 2 1.00
5 Humberto Osorio Jorge Wilstermann 2 1.00
6 Jose Fernandez Mannucci 2 1.00
7 Luis Cano Aucas 2 1.00
8 Mauri Estol Cerro Largo 2 1.00
9 Pablo Zeballos River Plate (PAR) 2 1.00
10 Alejandro Melean Jorge Wilstermann 1 0.50
11 Alexis Arias FBC Melgar 1 0.50
12 Alexis Zapata Emelec 1 0.50
13 Alfredo Stephens Aragua 1 0.50
14 Bernardo Cuesta FBC Melgar 1 0.50
15 Brayan Alcocer Mineros Guayana 1 0.50
16 Bryan Carrasco Palestino 1 0.50
17 Christian Larotonda Metropolitanos 1 0.50
18 Claudio Sepulveda Huachipato 1 0.50
19 Cris Martinez Huachipato 1 0.50
20 Daniel Rivillo Aragua 1 0.50
21 David Terans Penarol 1 0.50
22 Diego Godoy River Plate (PAR) 1 1.00
23 Diego Hoyos Guabira 1 0.50
24 Ely Valderrey Mineros Guayana 1 0.50
25 Enzo Borges Cerro Largo 1 0.50
26 Fabricio Formiliano Penarol 1 0.50
27 Facundo Torres Penarol 1 0.50
28 Feliciano Brizuela Guairena FC 1 0.50
29 Fernando Saldias Palmaflor 1 0.50
30 Franco Catarozzi Montevideo City 1 0.50
31 Gustavo Del Prete Montevideo City 1 0.50
32 Gustavo Peredo Guabira 1 0.50
33 Jaminton Campaz Deportes Tolima 1 0.50
34 Jarlin Quintero Sport Huancayo 1 0.50
35 Jean Fuentes La Equidad 1 0.50
36 Jefferson Mena La Equidad 1 1.00
37 Jeison Medina Deportivo Pasto 1 1.00
38 Jhon Santacruz Deportivo Macara 1 0.50
39 John Garcia La Equidad 1 0.50
40 Jonathan Benitez Palestino 1 0.50
41 Jose Cevallos Emelec 1 1.00
42 Jose Verdun Guairena FC 1 0.50
43 Juan Vogliotti Guabira 1 0.50
44 Kevin Mina Guabira 1 0.50
45 Liliu Sport Huancayo 1 0.50
46 Lucas Gonzalez Guairena FC 1 0.50
47 Luis Caballero River Plate (PAR) 1 1.00
48 Luis Hurtado Guabira 1 0.50
49 Luis Iberico FBC Melgar 1 0.50
50 Luis Miranda Deportes Tolima 1 0.50
51 Marcelo Gonzalez River Plate (PAR) 1 0.50
52 Marcio Valverde Sport Huancayo 1 1.00
53 Marco Bustillo Metropolitanos 1 0.50
54 Marcos Pol Cobresal 1 0.50
55 Mario Otazu River Plate (PAR) 1 0.50
56 Miguel Parrales Guayaquil City 1 0.50
57 Moises Villarroel Jorge Wilstermann 1 0.50
58 Muriel Orlando Deportivo Macara 1 0.50
59 Nicolas Silva Huachipato 1 0.50
60 Oscar Barreto Sport Huancayo 1 0.50
61 Oswaldo Blanco Palmaflor 1 0.50
62 Robinson Flores Metropolitanos 1 0.50
63 Ronald Cuellar Nacional Potosi 1 1.00
64 Sebastian Gularte Nacional Potosi 1 0.50
65 Sergio Mosquera Deportes Tolima 1 1.00
66 Victor Balta Sport Huancayo 1 0.50
67 Walter Mazzantti Huachipato 1 0.50
68 William Alvarez Guabira 1 0.50