WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Club Libertad - The Strongest na żywo

Data:13.02.2019, godz. 21:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Dr. Nicolás Leoz
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Club Libertad
The Strongest
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club Libertad a The Strongest odbędzie się 13.02.2019 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Dr. Nicolás Leoz. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: FOX Sports 3 Cono Sur, beIN Sports 1 Australia, SPORTV3. Transmisja w internecie dostępna jest na: Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN
STRZELCY

Bezpośrednie mecze

2019-02-13 21:15 Koniec COP Libertad 5 : 1 The Strongest
2019-02-05 23:30 Koniec COP The Strongest 1 : 1 Libertad
2018-05-04 00:30 Koniec COP The Strongest 1 : 3 Libertad
2018-04-03 22:15 Koniec COP Libertad 3 : 0 The Strongest

Ostatnie mecze

LIBERTAD
2019-02-09 22:00 Koniec PRO General Diaz
4 : 0
2019-02-05 23:30 Koniec COP The Strongest
1 : 1
2019-02-01 23:45 Koniec PRO Guarani
1 : 3
2019-01-27 21:00 Koniec PRO Cerro Porteno
1 : 0
2019-01-22 23:15 Koniec PRO Sol de America
0 : 2
2018-12-06 21:00 Koniec PRO Deportivo Santani
3 : 1
2018-12-01 22:00 Koniec PRO General Diaz
1 : 1
2018-11-24 22:50 Koniec PRO Olimpia Asuncion
0 : 2
2018-11-17 21:00 Koniec PRO 3 de Febrero
4 : 4
2018-11-10 23:00 Koniec PRO Sol de America
4 : 0
2019-02-09 23:30 Koniec LIG Sports Boys Warnes 5 : 0
2019-02-05 23:30 Koniec COP Libertad 1 : 1
2019-02-03 00:00 Koniec LIG Oriente Petrolero 1 : 2
2019-01-30 22:45 Koniec LIG Real Potosi 4 : 1
2019-01-26 21:15 Koniec LIG Royal Pari FC 0 : 5
2019-01-19 23:30 Koniec LIG Club Aurora 2 : 1
2018-12-20 00:00 Koniec LIG Blooming 8 : 0
2018-12-16 20:00 Koniec LIG Nacional Potosi 3 : 2
2018-12-08 19:00 Koniec LIG Sports Boys Warnes 6 : 0
2018-12-06 00:30 Koniec LIG Universitario Sucre 1 : 2

Statystyki drużyn

LIBERTAD THE STRONGEST
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
0 1 1 rozegrane 1 0 1
0 0 0 wygrane 0 0 0
0 1 1 remisy 1 0 1
0 0 0 porażki 0 0 0
0 1 1 bramki zdobyte 1 0 1
0 1 1 bramki stracone 1 0 1
0.00 1.00 1.00 śr. bramek zdob. 1.00 0.00 1.00

Statystyki strzelców

LIBERTAD
Lp. Strzelcy Bramki
1 Bareiro Antonio 2
2 Martinez Adrian 2
3 Recalde Jorge 2
4 Cardozo Lucena Angel 1
5 Cardozo Luis 1
Lp. Strzelcy Bramki

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
LIBERTAD
LIBERTAD
5 : 1
(1:1)
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Marco Ruben Atletico-PR 6 1.00
2 Patricio Rubio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Brayan Angulo Emelec 4 0.67
4 Cristian Palacios Sporting Cristal 4 0.67
5 Fred Cruzeiro-MG 4 0.80
6 Gustavo Scarpa Palmeiras-SP 4 1.00
7 Marco Perez Deportes Tolima 4 0.67
8 Anderson Julio LDU Quito 3 0.60
9 Carlos Saucedo San Jose 3 0.50
10 Dario Benedetto Boca Juniors 3 0.50
11 Everton Gremio-RS 3 0.50
12 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 3 0.50
13 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 3 0.60
14 Lucas Viatri Penarol 3 0.50
15 Mauro Zarate Boca Juniors 3 0.50
16 Nelson Valdez Cerro Porteno 3 0.50
17 Nestor Camacho Olimpia Asuncion 3 0.60
18 Nico Lopez Internacional-RS 3 0.50
19 Rafael Sobis Internacional-RS 3 0.60
20 Rodriguinho Cruzeiro-MG 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
19 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
21 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
22 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
23 Celis Richard Caracas 1 0.25
24 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
25 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
26 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
27 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
28 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
29 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
30 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
31 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
32 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
33 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
34 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
35 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
36 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
37 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
38 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
39 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
41 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
42 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
43 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
44 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
45 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
46 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
47 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
48 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
49 Soto Guillermo Palestino 1 0.25
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50