WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Real Garcilaso - Deportivo La Guaira na żywo

Data:29.01.2019, godz. 23:30 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Túpac Amaru
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Real Garcilaso
Deportivo La Guaira
razem głosów:
Mecz pomiędzy Real Garcilaso a Deportivo La Guaira odbędzie się 29.01.2019 o godzinie 22:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Túpac Amaru. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 1 HD, Fox Sports Cono Sur, beIN Sports 2 Australia, beIN Sports Canada, beIN SPORTS en Español, beIN SPORTS 2 New Zealand, Match TV Football 2, beIN Sports USA. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, beIN Sports Connect Australia, Kayo Sports, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Connect NZ, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 4 3 1 0 8:4 10
2 River Plate 4 1 3 0 6:3 6
3 Palestino 4 1 1 2 5:4 4
4 Alianza Lima 4 0 1 3 1:9 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 4 4 0 0 8:0 12
2 Deportivo Lara 4 1 2 1 4:5 5
3 Emelec 4 0 3 1 2:3 3
4 Huracan 4 0 1 3 1:7 1
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 4 2 2 0 6:2 8
2 Univ. de Concepcion 4 1 2 1 6:7 5
3 Sporting Cristal 4 1 1 2 7:9 4
4 Godoy Cruz 4 0 3 1 2:3 3
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 4 3 0 1 10:3 9
2 Penarol 4 3 0 1 6:2 9
3 LDU Quito 4 1 1 2 6:7 4
4 San Jose 4 0 1 3 4:14 1
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 4 4 0 0 8:2 12
2 Nacional (URU) 4 3 0 1 3:1 9
3 Atletico Mineiro-MG 4 1 0 3 4:8 3
4 Zamora FC 4 0 0 4 3:7 0
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 San Lorenzo 4 3 1 0 4:0 10
2 Palmeiras-SP 4 3 0 1 8:1 9
3 FBC Melgar 4 1 1 2 1:5 4
4 Junior Barranquilla 4 0 0 4 0:7 0
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atletico-PR 4 3 0 1 8:1 9
2 Boca Juniors 4 2 1 1 7:3 7
3 Deportes Tolima 4 1 1 2 3:6 4
4 Jorge Wilstermann 4 0 2 2 2:10 2
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 4 4 0 0 10:3 12
2 Universidad Catolica 4 2 0 2 6:8 6
3 Gremio-RS 4 1 1 2 4:4 4
4 Rosario Central 4 0 1 3 3:8 1
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Ruben Marco Atletico-PR 4 1.00
2 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 4 1.00
3 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 3 0.75
4 Chaves Frederico Cruzeiro-MG 3 0.75
5 Costa Rodrigo Cruzeiro-MG 3 0.75
6 Lopez Nicolas Internacional-RS 3 0.75
7 Palacios Cristian Sporting Cristal 3 0.75
8 Ribeiro Everton Flamengo-RJ 3 0.75
9 Viatri Lucas Penarol 3 0.75
10 Angulo Brayan Emelec 2 0.50
11 Aued Luciano Universidad Catolica 2 0.50
12 Barbosa Gabriel Flamengo-RJ 2 0.67
13 Bareiro Antonio Libertad 2 0.50
14 Benedetto Dario Boca Juniors 2 0.50
15 Brum Deyverson Palmeiras-SP 2 0.67
16 Caceres Victor Cerro Porteno 2 1.00
17 Camacho Nestor Olimpia Asuncion 2 0.67
18 De La Cruz Nicolas River Plate 2 0.67
19 Guerrero Jose Paolo Internacional-RS 2 2.00
20 Guimaraes Bruno Atletico-PR 2 0.50
21 Herrera Emanuel Sporting Cristal 2 0.50
22 Jorge Sebastian Saez Universidad Catolica 2 0.50
23 Martinez Adrian Libertad 2 0.67
24 Orellana Nicolas Univ. de Concepcion 2 0.50
25 Paiva Guillermo Zamora FC 2 0.50
26 Passerini Lucas Palestino 2 0.50
27 Pedriel Ricardo Jorge Wilstermann 2 1.00
28 Perez Marco Deportes Tolima 2 0.50
29 Puch Edson Universidad Catolica 2 0.50
30 Recalde Jorge Libertad 2 0.50
31 Saucedo Carlos San Jose 2 0.50
32 Valdez Nelson Cerro Porteno 2 0.50
33 Zarate Mauro Boca Juniors 2 0.50
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
19 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
21 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
22 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
23 Celis Richard Caracas 1 0.25
24 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
25 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
26 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
27 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
28 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
29 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
30 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
31 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
32 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
33 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
34 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
35 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
36 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
37 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
38 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
39 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
41 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
42 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
43 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
44 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
45 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
46 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
47 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
48 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
49 Soto Guillermo Palestino 1 0.25
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50