WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate na żywo

Data:31.10.2018, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Arena do Grêmio
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
Grêmio FB Porto Alegre
CA River Plate
razem głosów:
Mecz pomiędzy Grêmio FB Porto Alegre a CA River Plate odbędzie się 30.10.2018 o godzinie 23:45 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Arena do Grêmio. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Fox Sports 2 Cono Sur, SBS TV, sportdigital, FOX Sports 2 Cono Sur, Arena Sport 3, SporTV, FOX Sports 1 Brasil, Arena Sport 2, RMC Sport 3, Fox Sports 3 Cono Norte, Movistar Liga de Campeones, Fox Sports 4, Sportklub, Sport TV1, Sport TV 1, S Sport+, Fox Deportes, Abu Dhabi Sports 3 HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: SBS Live, DAZN, Fanatiz, RMC Sport en direct, Movistar+, Fox Sports Go, FOX Soccer Match Pass, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia SBS TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile FOX Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Francja RMC Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar Liga de Campeones ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Sport TV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Fox Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports 2 Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi Sports 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional-RS 6 4 2 0 11:6 14
2 River Plate 6 2 4 0 10:5 10
3 Palestino 6 2 1 3 7:7 7
4 Alianza Lima 6 0 1 5 2:12 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 6 5 0 1 11:2 15
2 Emelec 6 2 3 1 6:5 9
3 Deportivo Lara 6 1 2 3 4:10 5
4 Huracan 6 1 1 4 5:9 4
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Olimpia Asuncion 6 2 3 1 9:6 9
2 Godoy Cruz 6 2 3 1 5:3 9
3 Sporting Cristal 6 2 1 3 8:11 7
4 Univ. de Concepcion 6 1 3 2 9:11 6
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 6 3 1 2 11:5 10
2 LDU Quito 6 3 1 2 12:8 10
3 Penarol 6 3 1 2 7:5 10
4 San Jose 6 1 1 4 7:19 4
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 6 4 1 1 10:5 13
2 Nacional (URU) 6 4 1 1 5:2 13
3 Atletico Mineiro-MG 6 2 0 4 6:10 6
4 Zamora FC 6 1 0 5 6:10 3
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 6 5 0 1 13:1 15
2 San Lorenzo 6 3 1 2 4:2 10
3 FBC Melgar 6 2 1 3 2:9 7
4 Junior Barranquilla 6 1 0 5 1:8 3
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 6 3 2 1 11:6 11
2 Atletico-PR 6 3 0 3 11:6 9
3 Deportes Tolima 6 2 2 2 7:8 8
4 Jorge Wilstermann 6 1 2 3 5:14 5
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 6 4 0 2 11:7 12
2 Gremio-RS 6 3 1 2 8:4 10
3 Universidad Catolica 6 2 1 3 7:11 7
4 Rosario Central 6 1 2 3 6:10 5
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Marco Ruben Atletico-PR 6 1.00
2 Patricio Rubio Univ. de Concepcion 5 0.83
3 Brayan Angulo Emelec 4 0.67
4 Cristian Palacios Sporting Cristal 4 0.67
5 Fred Cruzeiro-MG 4 0.80
6 Gustavo Scarpa Palmeiras-SP 4 1.00
7 Marco Perez Deportes Tolima 4 0.67
8 Anderson Julio LDU Quito 3 0.60
9 Carlos Saucedo San Jose 3 0.50
10 Dario Benedetto Boca Juniors 3 0.50
11 Everton Gremio-RS 3 0.50
12 Everton Ribeiro Flamengo-RJ 3 0.50
13 Gonzalo Bergessio Nacional (URU) 3 0.60
14 Lucas Viatri Penarol 3 0.50
15 Mauro Zarate Boca Juniors 3 0.50
16 Nelson Valdez Cerro Porteno 3 0.50
17 Nestor Camacho Olimpia Asuncion 3 0.60
18 Nico Lopez Internacional-RS 3 0.50
19 Rafael Sobis Internacional-RS 3 0.60
20 Rodriguinho Cruzeiro-MG 3 0.60
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 Adrian Martinez Libertad 4 1.00
2 Ricardo Oliveira Atletico Mineiro-MG 4 1.00
3 Carlos Garces Delfín 3 0.75
4 Roberto Ordones Delfín 3 0.75
5 Alvaro Navarro Defensor Sporting 2 0.33
6 Dayro Moreno Talleres Cordoba 2 0.50
7 Jorge Pereyra Diaz Bolivar 2 1.00
8 Juan Ramirez Talleres Cordoba 2 0.50
9 Luis Jimenez Palestino 2 0.50
10 Martin Rabunal Defensor Sporting 2 0.33
11 Oscar Cardozo Libertad 2 0.50
12 Adolfo Machado The Strongest 1 0.50
13 Adrian Jusino Bolivar 1 1.00
14 Alexis Arias FBC Melgar 1 0.25
15 Angel Romero FBC Melgar 1 0.50
16 Ayrton Cougo Libertad 1 0.25
17 Bernardo Anor Caracas 1 0.25
18 Bernardo Cuesta FBC Melgar 1 0.25
19 Carlos Grossmuller Danubio 1 0.50
20 Cesar Cortes Palestino 1 0.25
21 Cristobal Jorquera Palestino 1 0.33
22 Eduardo Fereira Caracas 1 0.25
23 Ely Esterilla Barcelona SC 1 0.50
24 Federico Rodriguez Danubio 1 0.50
25 German Cano Indep. Medellin 1 0.50
26 Gonzalo Napoli Defensor Sporting 1 0.20
27 Guillermo Soto Palestino 1 0.25
28 Hernan Rengifo Real Garcilaso 1 1.00
29 Hideyoshi Arakaki FBC Melgar 1 0.33
30 Ignacio Laquintana Defensor Sporting 1 0.20
31 Jeison Lucumi Atletico Nacional 1 0.33
32 Jesus Murillo Indep. Medellin 1 0.50
33 Jose Balza Deportivo La Guaira 1 0.25
34 Juan Carlos Arce Bolivar 1 0.50
35 Juan Carlos Azocar Deportivo La Guaira 1 0.25
36 Juan Cazares Atletico Mineiro-MG 1 0.25
37 Juan Vieyra Nacional Asuncion 1 0.50
38 Julian Fernandez Palestino 1 0.25
39 Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
40 Marvin Bejarano The Strongest 1 0.50
41 Matias Oyola Barcelona SC 1 0.50
42 Pablo Lopez Defensor Sporting 1 0.17
43 Pablo Siles Morales Danubio 1 0.50
44 Reimond Manco Real Garcilaso 1 0.50
45 Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
46 Richard Celis Caracas 1 0.25
47 Sebastian Gomez Atletico Nacional 1 0.25
48 Sergio Felipe Danubio 1 0.50
49 Thomaz Bolivar 1 0.50
50 Tomas Pochettino Talleres Cordoba 1 0.25
51 Xavier Arreaga Barcelona SC 1 0.50