WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

SE Palmeiras - CA Boca Juniors na żywo

Data:01.11.2018, godz. 00:45 GMT
Miejsce spotkania: Allianz Parque
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Copa Libertadores

KOMU KIBICUJESZ?
SE Palmeiras
CA Boca Juniors
razem głosów:
Mecz pomiędzy SE Palmeiras a CA Boca Juniors odbędzie się 31.10.2018 o godzinie 23:45 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Allianz Parque. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Libertadores, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Fox Sports Cono Sur, SBS TV, sportdigital, Arena Sport 3, FOX Sports 1 Brasil, SporTV, Fox Sports 3 Cono Norte, Movistar Liga de Campeones, Fox Sports 4, Sportklub, Sport TV2, Sport TV 1, S Sport+, Abu Dhabi Sports 3 HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: SBS Live, DAZN, Fanatiz, Movistar+, Fox Sports Go, FOX Soccer Match Pass, DAZN Italia. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

SE Palmeiras - CA Boca Juniors - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Australia SBS Live ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat Fanatiz ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports Go ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA FOX Soccer Match Pass ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Włochy DAZN Italia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

SE Palmeiras - CA Boca Juniors - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Argentyna Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia SBS TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Austria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Boliwia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bośnia i Hercegowina Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Brazylia FOX Sports 1 Brasil ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
SporTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwatemala Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Movistar Liga de Campeones ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Holandia Fox Sports 4 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Honduras Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kostaryka Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Meksyk Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Niemcy sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nikaragua Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Panama Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Paragwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Sportklub ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Portugalia Sport TV2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Dominikańska Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Salwador Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia Arena Sport 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwajcaria sportdigital ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Sport TV 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Turcja S Sport+ ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj Fox Sports Cono Sur ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela Fox Sports 3 Cono Norte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie Abu Dhabi Sports 3 HD ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Copa Libertadores

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 2 2 0 0 3:0 6
2 River Plate 2 0 2 0 1:1 2
3 Palestino 2 0 1 1 0:1 1
4 Alianza Lima 2 0 1 1 1:3 1
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cruzeiro-MG 1 1 0 0 1:0 3
2 Emelec 2 0 2 0 0:0 2
3 Deportivo Lara 1 0 1 0 0:0 1
4 Huracan 2 0 1 1 0:1 1
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Univ. de Concepcion 2 1 1 0 6:5 4
2 Godoy Cruz 2 0 2 0 1:1 2
3 Olimpia Asuncion 2 0 2 0 1:1 2
4 Sporting Cristal 2 0 1 1 5:6 1
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Flamengo-RJ 2 2 0 0 4:1 6
2 Penarol 2 1 0 1 4:2 3
3 LDU Quito 2 1 0 1 3:3 3
4 San Jose 2 0 0 2 0:5 0
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Cerro Porteno 2 2 0 0 3:1 6
2 Nacional (URU) 2 2 0 0 2:0 6
3 Zamora FC 2 0 0 2 1:3 0
4 Atletico Mineiro-MG 2 0 0 2 0:2 0
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Palmeiras-SP 2 2 0 0 5:0 6
2 San Lorenzo 2 1 1 0 1:0 4
3 FBC Melgar 2 0 1 1 0:3 1
4 Junior Barranquilla 2 0 0 2 0:3 0
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Boca Juniors 2 1 1 0 3:0 4
2 Atletico-PR 2 1 0 1 4:1 3
3 Deportes Tolima 2 1 0 1 1:3 3
4 Jorge Wilstermann 2 0 1 1 0:4 1
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Libertad 2 2 0 0 5:1 6
2 Universidad Catolica 2 1 0 1 3:5 3
3 Rosario Central 2 0 1 1 2:3 1
4 Gremio-RS 2 0 1 1 1:2 1
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Copa Libertadores

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Rubio Patricio Univ. de Concepcion 4 2.00
2 Aued Luciano Universidad Catolica 2 1.00
3 Barbosa Gabriel Flamengo-RJ 2 1.00
4 Bareiro Antonio Libertad 2 1.00
5 Bergessio Gonzalo Nacional (URU) 2 1.00
6 Herrera Emanuel Sporting Cristal 2 1.00
7 Lopez Nicolas Internacional 2 1.00
8 Martinez Adrian Libertad 2 1.00
9 Orellana Nicolas Univ. de Concepcion 2 1.00
10 Palacios Cristian Sporting Cristal 2 1.00
11 Valdez Nelson Cerro Porteno 2 1.00
12 Viatri Lucas Penarol 2 1.00
Qualification
Drużyna Bramki GPM
1 de Oliveira Ricardo Atletico Mineiro-MG 4 1.00
2 Martinez Adrian Libertad 4 1.00
3 Garces Carlos Delfín 3 0.75
4 Ordones Roberto Delfín 3 0.75
5 Cardozo Oscar Libertad 2 0.50
6 Jimenez Luis Palestino 2 0.50
7 Moreno Dayro Talleres Cordoba 2 0.50
8 Navarro Alvaro Defensor Sporting 2 0.33
9 Pereyra Jorge Bolivar 2 1.00
10 Rabunal Martin Defensor Sporting 2 0.33
11 Ramirez Juan Talleres Cordoba 2 0.50
12 Alves Rever Atletico Mineiro-MG 1 0.25
13 Anor Bernardo Caracas 1 0.25
14 Arakaki Hideyoshi FBC Melgar 1 0.33
15 Arce Juan Bolivar 1 0.50
16 Arias Alexis FBC Melgar 1 0.25
17 Arreaga Xavier Barcelona SC 1 0.50
18 Arredondo Soto Palestino 1 0.25
19 Azocar Juan Carlos Deportivo La Guaira 1 0.25
20 Balza Jose Deportivo La Guaira 1 0.25
21 Bejarano Marvin The Strongest 1 0.50
22 Cano German Ezequiel Indep. Medellin 1 0.50
23 Cazares Juan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
24 Celis Richard Caracas 1 0.25
25 Cortes Cesar Palestino 1 0.25
26 Cougo Carlos Libertad 1 0.25
27 Cuesta Bernardo FBC Melgar 1 0.25
28 Esterilla Ely Barcelona SC 1 0.50
29 Felipe Sergio Danubio 1 0.50
30 Fereira Eduardo Caracas 1 0.25
31 Fernandez Julian Palestino 1 0.25
32 Gomez Sebastian Atletico Nacional 1 0.25
33 Grossmüller Carlos Danubio 1 0.50
34 Jorquera Cristóbal Palestino 1 0.33
35 Jusino Adrian Bolivar 1 1.00
36 Laquintana Ignacio Defensor Sporting 1 0.20
37 Lopez Pablo Defensor Sporting 1 0.17
38 Lucumi Jeison Atletico Nacional 1 0.33
39 Machado Adolfo The Strongest 1 0.50
40 Madson Luan Atletico Mineiro-MG 1 0.25
41 Manco Reimond Real Garcilaso 1 0.50
42 Murillo Jesus Indep. Medellin 1 0.50
43 Napoli Gonzalo Defensor Sporting 1 0.20
44 Oyola Matías Barcelona SC 1 0.50
45 Pochettino Tomas Talleres Cordoba 1 0.25
46 Rengifo Hernán Real Garcilaso 1 1.00
47 Rodriguez Federico Danubio 1 0.50
48 Romero Angel FBC Melgar 1 0.50
49 Siles Morales Pablo Danubio 1 0.50
50 Thomaz Bolivar 1 0.50
51 Vieyra Juan Nacional Asuncion 1 0.50