WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda na żywo

Data:18.07.2019, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Stadion Cracovii
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Liga Europy

KOMU KIBICUJESZ?
Cracovia
DAC 1904 Dunajská Streda
razem głosów:
Mecz pomiędzy Cracovia a DAC 1904 Dunajská Streda odbędzie się 18.07.2019 o godzinie 15:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Stadion Cracovii. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: TVP Sport, STV2 Dvojka. Transmisja w internecie dostępna jest na: sport.tvp.pl, nc+ GO. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska sport.tvp.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nc+ GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Cracovia - DAC 1904 Dunajská Streda - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska TVP Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowacja STV2 Dvojka ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2019-07-18 17:00 Koniec UEF Cracovia 2 : 2 Dunajska Streda
2019-07-11 18:30 Koniec UEF Dunajska Streda 1 : 1 Cracovia

Ostatnie mecze

2019-07-11 18:30 Koniec UEF Dunajska Streda
1 : 1
2019-07-02 16:00 Koniec CLF Pyunik Yerevan
0 : 1
2019-06-29 16:00 Koniec CLF Orenburg
0 : 1
2019-06-27 16:00 Koniec CLF Dinamo Zagrzeb
1 : 0
2019-06-24 16:00 Koniec CLF NK Maribor
2 : 1
2019-05-19 16:00 Koniec EKS Pogoń Szczecin
0 : 3
2019-05-15 18:30 Koniec EKS KGHM Zagłębie Lubin
2 : 1
2019-05-11 18:30 Koniec EKS Lech Poznań
1 : 0
2019-05-05 16:00 Koniec EKS Lechia Gdańsk
2 : 0
2019-04-26 18:30 Koniec EKS Piast Gliwice
1 : 3
DUNAJSKA STREDA
2019-07-11 18:30 Koniec UEF Cracovia 1 : 1
2019-07-05 18:30 Koniec CLF Vasas FC 0 : 2
2019-07-03 18:15 Koniec CLF MOL Fehervar 1 : 3
2019-06-26 15:00 Koniec CLF Akhmat Grozny 1 : 5
2019-06-23 09:00 Koniec CLF Zagłębie Sosnowiec 3 : 2
2019-06-22 08:30 Koniec CLF Samorin 6 : 3
2019-05-24 17:00 Koniec SUP Zemplin Michalovce 5 : 0
2019-05-18 15:00 Koniec SUP Ruzomberok 0 : 1
2019-05-11 15:00 Koniec SUP Sered 3 : 4
2019-05-05 15:00 Koniec SUP Zilina 2 : 1

Statystyki drużyn

CRACOVIA DUNAJSKA STREDA
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE

ZAKOŃCZONY
2 : 2
(1:0)
DUNAJSKA STREDA
DUNAJSKA STREDA
Rozwiń szczegóły

Piłka nożna - Liga Europy

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Sevilla FC 1 1 0 0 3:0 3
2 Dudelange 1 1 0 0 4:3 3
3 APOEL Nicosia 1 0 0 1 3:4 0
4 Qarabag Agdam 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Dynamo Kyiv 1 1 0 0 1:0 3
2 FC Kobenhavn 1 1 0 0 1:0 3
3 Lugano 1 0 0 1 0:1 0
4 Malmo FF 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Basel 1 1 0 0 5:0 3
2 Getafe CF 1 1 0 0 1:0 3
3 Trabzonspor 1 0 0 1 0:1 0
4 FK Krasnodar 1 0 0 1 0:5 0
Next Round
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 PSV Eindhoven 1 1 0 0 3:2 3
2 LASK Linz 1 1 0 0 1:0 3
3 Sporting 1 0 0 1 2:3 0
4 Rosenborg 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CFR Cluj 1 1 0 0 2:1 3
2 Celtic 1 0 1 0 1:1 1
3 Stade Rennes 1 0 1 0 1:1 1
4 Lazio 1 0 0 1 1:2 0
Next Round
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Arsenal 1 1 0 0 3:0 3
2 Standard Liege 1 1 0 0 2:0 3
3 Vitoria Guimaraes 1 0 0 1 0:2 0
4 Eintracht Frankfurt 1 0 0 1 0:3 0
Next Round
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 FC Porto 1 1 0 0 2:1 3
2 Rangers 1 1 0 0 1:0 3
3 BSC Young Boys 1 0 0 1 1:2 0
4 Feyenoord Rotterdam 1 0 0 1 0:1 0
Next Round
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Ludogorets Razgrad 1 1 0 0 5:1 3
2 Espanyol Barcelona 1 0 1 0 1:1 1
3 Ferencvaros 1 0 1 0 1:1 1
4 CSKA Moskva 1 0 0 1 1:5 0
Next Round
Group I - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 VfL Wolfsburg 1 1 0 0 3:1 3
2 KAA Gent 1 1 0 0 3:2 3
3 AS Saint-Etienne 1 0 0 1 2:3 0
4 Oleksandriya 1 0 0 1 1:3 0
Next Round
Group J - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 AS Roma 1 1 0 0 4:0 3
2 Wolfsberger AC 1 1 0 0 4:0 3
3 Borussia M'gladbach 1 0 0 1 0:4 0
4 Istanbul Basaksehir 1 0 0 1 0:4 0
Next Round
Group K - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Slovan Bratislava 1 1 0 0 4:2 3
2 Sporting Braga 1 1 0 0 1:0 3
3 Wolverhampton 1 0 0 1 0:1 0
4 Besiktas 1 0 0 1 2:4 0
Next Round
Group L - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Manchester United 1 1 0 0 1:0 3
2 AZ Alkmaar 1 0 1 0 2:2 1
3 Partizan 1 0 1 0 2:2 1
4 FC Astana 1 0 0 1 0:1 0
Next Round

Strzelcy Piłka nożna - Liga Europy

Group Stage
Drużyna Bramki
1 Claudiu Keseru Ludogorets Razgrad 3
2 Andraz Sporar Slovan Bratislava 2
3 Andrija Pavlovic APOEL Nicosia 2
4 Bibras Natcho Partizan 2
5 Danel Sinani Dudelange 2
6 Jonathan David KAA Gent 2
7 Kevin Bua Basel 2
8 Mario Leitgeb Wolfsberger AC 2
9 Tiquinho FC Porto 2
10 Adem Ljajic Besiktas 1
11 Admir Mehmedi VfL Wolfsburg 1
12 Angel Rodriguez Getafe CF 1
13 Antoine Bernier Dudelange 1
14 Bastos Lazio 1
15 Billel Omrani CFR Cluj 1
16 Bruno Fernandes Sporting 1
17 Bukayo Saka Arsenal 1
18 Calvin Stengs AZ Alkmaar 1
19 Ciprian Deac CFR Cluj 1
20 Dominik Stolz Dudelange 1
21 Donyell Malen PSV Eindhoven 1
22 Edin Dzeko AS Roma 1
23 Evgeniy Banada Oleksandriya 1
24 Igor Diveev CSKA Moskva 1
25 James Holland LASK Linz 1
26 Javier Hernandez Sevilla FC 1
27 Jean-Pierre Nsame BSC Young Boys 1
28 Jody Lukoki Ludogorets Razgrad 1
29 Joseph Willock Arsenal 1
30 Josip Brekalo VfL Wolfsburg 1
31 Justin Kluivert AS Roma 1
32 Luca Zuffi Basel 1
33 M'Baye Niang Stade Rennes 1
34 Marcel Ritzmaier Wolfsberger AC 1
35 Marin Ljubicic Slovan Bratislava 1
36 Mason Greenwood Manchester United 1
37 Matias Vargas Espanyol Barcelona 1
38 Maximilian Arnold VfL Wolfsburg 1
39 Michael Santos FC Kobenhavn 1
40 Mohammed Rhasalla Slovan Bratislava 1
41 Munir El Haddadi Sevilla FC 1
42 Myron Boadu AZ Alkmaar 1
43 Nicolo Zaniolo AS Roma 1
44 Noah Okafor Basel 1
45 Oliver Sevilla FC 1
46 Oluwaseyi Ojo Rangers 1
47 Paul-Jose M'Poku Standard Liege 1
48 Pedro Mendes Sporting 1
49 Pierre-E. Aubameyang Arsenal 1
50 Ricardo Horta Sporting Braga 1
51 Ryan Christie Celtic 1
52 Shon Weissman Wolfsberger AC 1
53 Timo Baumgartl PSV Eindhoven 1
54 Tomas De Vincenti APOEL Nicosia 1
55 Vitaliy Buyalskyy Dynamo Kyiv 1
56 Wahbi Khazri AS Saint-Etienne 1
57 Wanderson Ludogorets Razgrad 1