WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Crvena Zvezda Belgrad - Unicaja Malaga na żywo

Data:05.02.2019, godz. 17:45 GMT
Miejsce spotkania: ALEKSANDAR NIKOLIC HALL
Dyscyplina:

Koszykówka

Rozgrywki:

Eurocup

KOMU KIBICUJESZ?
Crvena Zvezda Belgrad
Unicaja Malaga
razem głosów:
Mecz pomiędzy Crvena Zvezda Belgrad a Unicaja Malaga odbędzie się 05.02.2019 o godzinie 16:45 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie ALEKSANDAR NIKOLIC HALL. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Eurocup, Koszykówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Sportklub 2, Teledeporte, SportKlub 2 Serbia. Transmisja w internecie dostępna jest na: Euroleague.tv. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Crvena Zvezda Belgrad - Unicaja Malaga - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat Euroleague.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Crvena Zvezda Belgrad - Unicaja Malaga - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Sportklub 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Sportklub 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra Sportklub 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania Teledeporte ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna Sportklub 2 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia SportKlub 2 Serbia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Koszykówka - Eurocup

Group I - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 JSF Nanterre 6 3 2 489:472 1.04 10
2 Ulm 6 3 3 507:503 1.01 9
3 Pallacanestro Cantu 6 3 2 519:493 1.05 9
4 Pinar Karsiyaka 6 2 4 438:485 0.90 8
Group J - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 TED Ankara 6 4 2 489:484 1.01 10
2 Sassari 6 3 3 526:517 1.02 9
3 Brose Bamberg 6 3 3 475:475 1.00 9
4 Gravelines-Dunkerque 6 2 4 459:473 0.97 8
Group K - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 BC Khimki 6 5 0 525:421 1.25 12
2 Nymburk 6 2 3 470:486 0.97 8
3 Siena 6 2 4 461:481 0.96 8
4 Maccabi Haifa 6 2 4 406:474 0.86 8
Group L - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Nizhny Novgorod 6 5 1 468:436 1.07 11
2 Crvena Zvezda 6 4 2 501:462 1.08 10
3 Bilbao Basket 6 3 3 494:471 1.05 9
4 Panionios 6 0 6 418:512 0.82 6
Group M - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Hapoel Jerusalem 6 4 2 507:489 1.04 10
2 Budivelnyk 6 4 2 500:491 1.02 10
3 Banvit 6 3 3 478:465 1.03 9
4 Olimpija Ljubljana 6 1 5 451:491 0.92 7
Group N - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 ALBA Berlin 6 3 1 479:442 1.08 11
2 Khimik Yuzhny 6 3 2 429:444 0.97 9
3 Radnicki Kragujevac 6 2 3 480:480 1.00 8
4 SIG Strasbourg 6 2 4 445:467 0.95 8
Group O - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Unics Kazan 6 5 1 461:425 1.08 11
2 Valencia 6 3 3 500:431 1.16 9
3 Telenet Oostende 6 3 3 439:483 0.91 9
4 Stelmet Zielona Gora 6 1 5 425:486 0.87 7
Group P - Group Stage - 2nd Round
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Lietuvos Rytas 6 4 2 491:492 1.00 10
2 Besiktas 6 4 2 441:452 0.98 10
3 KK Cedevita 6 2 4 433:429 1.01 8
4 Zaragoza 6 2 4 453:445 1.02 8
Group A - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Pallacanestro Cantu 10 7 2 832:746 1.12 18
2 Telenet Oostende 10 8 2 768:752 1.02 18
3 Nymburk 10 6 3 789:736 1.07 16
4 Le Mans 10 4 4 719:718 1.00 15
5 Artland 10 2 8 721:820 0.88 12
6 KK Cibona 10 1 9 770:827 0.93 11
Group B - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Sassari 10 6 2 866:817 1.06 17
2 KK Cedevita 10 6 3 797:760 1.05 16
3 Bilbao Basket 10 4 4 855:826 1.04 15
4 Oldenburg 10 4 5 789:797 0.99 15
5 Chalon/Saone 10 4 6 779:786 0.99 14
6 Spirou Charleroi 10 3 7 706:806 0.88 13
Group C - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Olimpija Ljubljana 10 5 3 743:698 1.06 17
2 Ulm 10 7 3 761:745 1.02 17
3 Valencia 10 6 4 875:721 1.21 16
4 Paris Levallois 10 4 5 687:733 0.94 14
5 Lyon-Villeurbanne 10 4 6 706:794 0.89 14
6 Varese 10 2 7 730:811 0.90 12
Group D - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 ALBA Berlin 10 8 2 749:669 1.12 18
2 Gravelines-Dunkerque 10 6 4 749:690 1.09 16
3 Zaragoza 10 6 4 803:719 1.12 16
4 Bonn 10 4 4 785:805 0.98 15
5 Virtus Roma 10 3 6 761:777 0.98 13
6 Belfius Mons Hainaut 10 1 8 620:807 0.77 12
Group E - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 BC Khimki 10 7 1 870:751 1.16 19
2 Hapoel Jerusalem 10 6 3 777:767 1.01 16
3 Pinar Karsiyaka 10 5 4 805:806 1.00 15
4 Lukoil Academic 10 4 6 728:756 0.96 14
5 CSU Ploiesti 10 3 7 794:842 0.94 13
6 Igokea 10 2 6 756:808 0.94 13
Group F - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Nizhny Novgorod 10 7 2 809:705 1.15 18
2 Khimik Yuzhny 10 6 4 786:732 1.07 16
3 TED Ankara 10 6 4 788:774 1.02 16
4 PAOK 10 5 5 697:752 0.93 15
5 Buducnost 10 3 6 772:802 0.96 13
6 Alba Fehervar 10 2 8 720:807 0.89 12
Group G - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Unics Kazan 10 10 0 837:625 1.34 20
2 Maccabi Haifa 10 6 4 744:745 1.00 16
3 Banvit 10 5 5 795:718 1.11 15
4 VEF Riga 10 5 5 721:782 0.92 15
5 Kalev/Cramo Tallinn 10 3 7 673:764 0.88 13
6 MZT Skopje 10 1 9 684:820 0.83 11
Group H - Group Stage
M Z P B Pts ratio Pkt
1 Besiktas 10 7 3 717:690 1.04 17
2 Panionios 10 6 3 768:755 1.02 16
3 Radnicki Kragujevac 10 5 5 824:824 1.00 15
4 Loimaa Bisons 10 4 5 750:769 0.98 15
5 Neptunas 10 4 6 814:807 1.01 14
6 Saint Petersburg 10 3 7 733:761 0.96 13