WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Chojniczanka Chojnice - KGHM Zagłębie Lubin na żywo

Data:11.02.2021, godz. 16:30 GMT
Miejsce spotkania: Chojnice
Dyscyplina:

Piłka nożna

Rozgrywki:

Puchar Polski

KOMU KIBICUJESZ?
Chojniczanka Chojnice
KGHM Zagłębie Lubin
razem głosów:
Mecz pomiędzy Chojniczanka Chojnice a KGHM Zagłębie Lubin odbędzie się 11.02.2021 o godzinie 15:30 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Chojnice. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Puchar Polski, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Polsat Sport. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ipla.tv. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Chojniczanka Chojnice - KGHM Zagłębie Lubin - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Polska Ipla.tv ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Chojniczanka Chojnice - KGHM Zagłębie Lubin - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Polska Polsat Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

KGHM Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice na żywo

BEZPOŚREDNIE
MECZE
OSTATNIE
MECZE
STATYSTYKI
DRUŻYN

Bezpośrednie mecze

2021-02-11 16:30 Koniec PUC Zagłębie Lubin 0 : 0 Chojniczanka Chojnice

Ostatnie mecze

2021-02-03 10:00 Koniec CLF Arka Gdynia
0 : 4
2021-01-30 14:00 Koniec CLF Sokół Ostróda
3 : 0
2021-01-27 11:00 Koniec CLF Bytovia Bytów
1 : 2
2021-01-24 11:00 Koniec CLF Nielba Wągrowiec
3 : 1
2020-12-12 15:00 Koniec 2LI Lech II Poznań
3 : 0
2020-12-06 17:45 Koniec 2LI GKS Katowice
2 : 1
2020-12-02 16:00 Koniec 2LI Hutnik Kraków
4 : 1
2020-11-28 17:00 Koniec 2LI Sokół Ostróda
0 : 3
2020-11-21 15:00 Koniec 2LI Stal Rzeszów
2 : 1
2020-11-08 14:00 Koniec 2LI Bytovia Bytów
2 : 3
2021-02-05 19:30 Koniec EKS Lech Poznań 0 : 0
2021-01-29 17:00 Koniec EKS Wisła Płock 0 : 2
2021-01-22 12:00 Koniec CLF Arda Kardzhali 3 : 1
2021-01-17 12:00 Koniec CLF Partizan Belgrad 1 : 2
2021-01-14 13:00 Koniec CLF Jagiellonia Białystok 1 : 2
2020-12-19 14:00 Koniec EKS Pogoń Szczecin 0 : 1
2020-12-11 19:30 Koniec EKS Śląsk Wrocław 2 : 1
2020-12-06 14:00 Koniec EKS Piast Gliwice 1 : 1
2020-12-01 16:40 Koniec PUC Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 : 2
2020-11-28 19:00 Koniec EKS Wisła Kraków 2 : 1

Statystyki drużyn

Chojniczanka Chojnice Zagłębie Lubin
DOM WYJAZD OGÓLNIE DOM WYJAZD OGÓLNIE
- - - rozegrane - - -
- - - wygrane - - -
- - - remisy - - -
- - - porażki - - -
- - - bramki zdobyte - - -
- - - bramki stracone - - -
- - - śr. bramek zdob. - - -

OPINIE I KOMENTARZE - Chojniczanka Chojnice - KGHM Zagłębie Lubin na żywo

Strzelcy Piłka nożna - Puchar Polski

Main Tournament
Drużyna Bramki GPM
1 Maciej Firlej Motor Lublin 4 1.33
2 Artur Siemaszko Arka Gdynia 3 1.00
3 Felicio Brown Forbes Wisla Krakow 3 1.50
4 Jakub Bojas Olimpia Grudziadz 3 1.00
5 Lukasz Sosnowski Swit Nowy Dwor M. 3 1.00
6 Szymon Sobczak Zaglebie Sosnowiec 3 1.50
7 Adrian Balboa GKS Jastrzebie 2 1.00
8 David Tosevski Gornik Zabrze 2 1.00
9 Dawid Blanik Korona Kielce 2 1.00
10 Dominik Kun Widzew Lodz 2 0.67
11 Filip Marchwinski Lech II Poznan 2 0.50
12 Jakub Bak Wieczysta Krakow 2 0.00
13 Jakub Kuczera Garbarnia Krakow 2 0.67
14 Jan Kliment Wisla Krakow 2 1.00
15 Kacper Karasek Widzew Lodz 2 0.67
16 Karol Czubak Arka Gdynia 2 0.67
17 Lukasz Zwolinski Lechia Gdansk 2 1.00
18 Maciej Gorski Pogon Siedlce 2 1.00
19 Marcin Wrobel Rekord Bielsko-Biala 2 2.00
20 Mateusz Mlynski Wisla Krakow 2 0.67
21 Mateusz Wdowiak Rakow Czestochowa 2 0.67
22 Muris Mesanovic Bruk-Bet Termalica 2 0.67
23 Piotr Stepien Sleza Wroclaw 2 1.00
24 Radoslaw Murawski Lech II Poznan 2 0.33
25 Szymon Pawlowski Zaglebie Sosnowiec 2 2.00
Preliminary Round
Drużyna Bramki GPM
1 Sebastian Rugowski Sokol Ostroda 3 0.00
2 Damian Michalik Stal Rzeszow 2 2.00
3 Andreja Prokic Stal Rzeszow 1 1.00
4 Damian Koltanski Lech II Poznan 1 0.00
5 Dominik Lis Blekitni Stargard 1 0.00
6 Joao Guilherme Olimpia Elblag 1 1.00
7 Konrad Prawucki Blekitni Stargard 1 0.00
8 Lukasz Splawski Lech II Poznan 1 1.00
9 Najim Romero Olimpia Grudziadz 1 1.00
10 Patryk Skorecki Sokol Ostroda 1 1.00
11 Piotr Glowacki Stal Rzeszow 1 1.00
12 Piotr Kurbiel Olimpia Elblag 1 1.00
13 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytow 1 1.00
14 Yan Senkevich Olimpia Elblag 1 1.00