WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Liga Narodów: losowanie na żywo - Piłka nożna

Data:25.01.2023, godz. 10:00 GMT
Miejsce spotkania: Nyon
Dyscyplina:

Piłka nożna

Liga Narodów: losowanie odbędzie się 25.01.2023o godzinie 10:00 (GMT). Miejscem wydarzenia, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Nyon. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Narodów UEFA, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Sportklub 1 Croatia, C More MAX HD, Teledeporte, Ziggo Sport Voetbal, Sport 1, SuperSport MáXimo 1, SuperSport Premier League, Okko Sport, Digi Sport 3, Sportklub 1, Fox Sports 2. Transmisja w internecie dostępna jest na: DStv Now, Sony LIV, UEFA TV, UEFA.com, Viaplay Estonia, C More Suomi, fuboTV España, RTVE.es, Viaplay Iceland, DAZN, Viaplay Litwa, Viaplay Sweden, Foxsports.com, Viaplay Łotwa. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Liga Narodów: losowanie - Piłka nożna - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Angola DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bangladesz Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Benin DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bhutan Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Burundi DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Cały świat UEFA TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
UEFA.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Demokratyczna Republika Konga DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Estonia Viaplay Estonia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Finlandia C More Suomi ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gabon DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ghana DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Gwinea Bissau DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Hiszpania fuboTV España ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
RTVE.es ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indie Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Islandia Viaplay Iceland ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kamerun DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada DAZN ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kenia DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Litwa Viaplay Litwa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Madagaskar DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Malediwy Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Mali DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Namibia DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nepal Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Nigeria DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Pakistan Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Republika Południowej Afryki DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Senegal DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Sri Lanka Sony LIV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Szwecja Viaplay Sweden ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tanzania DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA Foxsports.com ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Uganda DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wybrzeże Kości Słoniowej DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zimbabwe DStv Now ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Łotwa Viaplay Łotwa ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE - Liga Narodów: losowanie na żywo

Przed Liga Narodów: losowanie na żywo - Piłka nożna odbyły się również:

Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

Group 1 - League A
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 6 4 1 1 8:6 13
2 Dania 6 4 0 2 9:5 12
3 Francja 6 1 2 3 5:7 5
4 Austria 6 1 1 4 6:10 4
Play Offs
Relegation
Group 2 - League A
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 6 3 2 1 8:5 11
2 Portugalia 6 3 1 2 11:3 10
3 Szwajcaria 6 3 0 3 6:9 9
4 Czechy 6 1 1 4 5:13 4
Play Offs
Relegation
Group 3 - League A
M Z R P B Pkt
1 Włochy 6 3 2 1 8:7 11
2 Węgry 6 3 1 2 8:5 10
3 Niemcy 6 1 4 1 11:9 7
4 Anglia 6 0 3 3 4:10 3
Play Offs
Relegation
Group 4 - League A
M Z R P B Pkt
1 Holandia 6 5 1 0 14:6 16
2 Belgia 6 3 1 2 11:8 10
3 Polska 6 2 1 3 6:12 7
4 Walia 6 0 1 5 6:11 1
Play Offs
Relegation
Group 1 - League B
M Z R P B Pkt
1 Szkocja 6 4 1 1 11:5 13
2 Ukraina 6 3 2 1 10:4 11
3 Irlandia 6 2 1 3 8:7 7
4 Armenia 6 1 0 5 4:17 3
Promotion
Relegation
Group 2 - League B
M Z R P B Pkt
1 Izrael 4 2 2 0 8:6 8
2 Islandia 4 0 4 0 6:6 4
3 Albania 4 0 2 2 4:6 2
4 Rosja 0 0 0 0 0:0 0
Promotion
Relegation
Group 3 - League B
M Z R P B Pkt
1 Bośnia i Hercegowina 6 3 2 1 8:8 11
2 Finlandia 6 2 2 2 8:6 8
3 Czarnogóra 6 2 1 3 6:6 7
4 Rumunia 6 2 1 3 6:8 7
Promotion
Relegation
Group 4 - League B
M Z R P B Pkt
1 Serbia 6 4 1 1 13:5 13
2 Norwegia 6 3 1 2 7:7 10
3 Słowenia 6 1 3 2 6:10 6
4 Szwecja 6 1 1 4 7:11 4
Promotion
Relegation
Group 1 - League C
M Z R P B Pkt
1 Turcja 6 4 1 1 18:5 13
2 Luksemburg 6 3 2 1 9:7 11
3 Wyspy Owcze 6 2 2 2 7:10 8
4 Litwa 6 0 1 5 2:14 1
Promotion
Relegation
Group 2 - League C
M Z R P B Pkt
1 Grecja 6 5 0 1 10:2 15
2 Kosowo 6 3 0 3 11:8 9
3 Irlandia Północna 6 1 2 3 7:10 5
4 Cypr 6 1 2 3 4:12 5
Promotion
Relegation
Group 3 - League C
M Z R P B Pkt
1 Kazachstan 6 4 1 1 8:6 13
2 Azerbejdżan 6 3 1 2 7:4 10
3 Słowacja 6 2 1 3 5:6 7
4 Białoruś 6 0 3 3 3:7 3
Promotion
Relegation
Group 4 - League C
M Z R P B Pkt
1 Gruzja 6 5 1 0 16:3 16
2 Bułgaria 6 2 3 1 10:8 9
3 Macedonia Północna 6 2 1 3 7:7 7
4 Gibraltar 6 0 1 5 3:18 1
Promotion
Relegation
Group 1 - League D
M Z R P B Pkt
1 Łotwa 6 4 1 1 12:5 13
2 Mołdawia 6 4 1 1 10:6 13
3 Andora 6 2 2 2 6:7 8
4 Liechtenstein 6 0 0 6 1:11 0
Promotion
Group 2 - League D
M Z R P B Pkt
1 Estonia 4 4 0 0 10:2 12
2 Malta 4 2 0 2 5:4 6
3 San Marino 4 0 0 4 0:9 0
Promotion

Strzelcy Piłka nożna - Liga Narodów UEFA

League A
Drużyna Bramki GPM
1 Memphis Depay Netherlands 3 0.75
2 Michy Batshuayi Belgium 3 0.50
3 Alvaro Morata Spain 2 0.40
4 Andreas Cornelius Denmark 2 0.50
5 Andreas Olsen Denmark 2 0.33
6 Breel Embolo Switzerland 2 0.33
7 Brennan Johnson Wales 2 0.40
8 Cody Gakpo Netherlands 2 0.40
9 Cristiano Ronaldo Portugal 2 0.40
10 Denzel Dumfries Netherlands 2 0.40
11 Diogo Dalot Portugal 2 2.00
12 Giacomo Raspadori Italy 2 0.40
13 Harry Kane England 2 0.33
14 Ilkay Gundogan Germany 2 0.33
15 Jan Kuchta Czech Republic 2 0.33
16 Joao Cancelo Portugal 2 0.40
17 Jonas Hofmann Germany 2 0.33
18 Joshua Kimmich Germany 2 0.33
19 Kai Havertz Germany 2 0.40
20 Karol Swiderski Poland 2 1.00
21 Kevin De Bruyne Belgium 2 0.40
22 Kylian Mbappe France 2 0.40
23 Leandro Trossard Belgium 2 0.33
24 Lorenzo Pellegrini Italy 2 0.67
25 Luka Modric Croatia 2 0.33
26 Pablo Sarabia Spain 2 0.33
27 Roland Sallai Hungary 2 0.50
28 Steven Bergwijn Netherlands 2 0.33
29 Timo Werner Germany 2 0.33
30 Zsolt Nagy Hungary 2 0.50
League B
Drużyna Bramki GPM
1 Aleksandar Mitrovic Serbia 6 1.20
2 Erling Haaland Norway 6 1.00
3 Stefan Mugosa Montenegro 4 0.80
4 Artem Dovbyk Ukraine 3 0.60
5 Benjamin Sesko Slovenia 3 0.50
6 Edin Dzeko Bosnia-Herzegovina 3 0.50
7 Emil Forsberg Sweden 3 0.50
8 Teemu Pukki Finland 3 0.50
9 Benjamin Kallman Finland 2 0.40
10 Eduard Spertsyan Armenia 2 0.50
11 George Puscas Romania 2 0.40
12 Joel Pohjanpalo Finland 2 0.40
13 John Egan Ireland 2 0.40
14 John McGinn Scotland 2 0.33
15 Jon Thorsteinsson Iceland 2 0.50
16 Luka Jovic Serbia 2 0.33
17 Lyndon Dykes Scotland 2 0.67
18 Manor Solomon Israel 2 0.67
19 Michael Obafemi Ireland 2 0.40
20 Shon Weissman Israel 2 0.50
21 Smail Prevljak Bosnia-Herzegovina 2 0.50
22 Stuart Armstrong Scotland 2 0.33
23 Thorir J. Helgason Iceland 2 0.50
League C
Drużyna Bramki GPM
1 K. Kvaratskhelia Georgia 5 0.83
2 Vedat Muriqi Kosovo 5 0.83
3 Gerson Rodrigues Luxembourg 4 0.67
4 Serdar Dursun Turkey 4 0.67
5 Abat Aymbetov Kazakhstan 3 0.50
6 Anastasios Bakasetas Greece 3 0.50
7 Danel Sinani Luxembourg 3 0.50
8 Kiril Despodov Bulgaria 3 0.60
9 Andronikos Kakoullis Cyprus 2 0.40
10 Budu Zivzivadze Georgia 2 0.40
11 Cengiz Under Turkey 2 0.40
12 Dogukan Sinik Turkey 2 0.50
13 Enis Bardhi North Macedonia 2 0.33
14 Hakan Calhanoglu Turkey 2 0.50
15 Halil Dervisoglu Turkey 2 0.40
16 Iliyan Stefanov Bulgaria 2 0.40
17 Jakup Andreasen Faroe Islands 2 0.40
18 Joannes Bjartalio Faroe Islands 2 0.50
19 Petros Mantalos Greece 2 0.40
20 Shayne Lavery Northern Ireland 2 0.33
21 Valeri Qazaishvili Georgia 2 0.40
22 Viljormur Davidsen Faroe Islands 2 0.33
League D
Drużyna Bramki GPM
1 V. Gutkovskis Latvia 5 0.83
2 Henri Anier Estonia 4 1.00
3 Ion Nicolaescu Moldova 4 0.67
4 Janis Ikaunieks Latvia 4 0.67
5 Albert Rosas Andorra 2 0.33
6 Rauno Sappinen Estonia 2 1.00
7 Roberts Uldrikis Latvia 2 0.50
8 Victor Stina Moldova 2 0.67
9 Arturs Zjuzins Latvia 1 0.33
10 Ioan-Calin Revenco Moldova 1 0.20
11 Jan Busuttil Malta 1 1.00
12 Jesus Rubio Andorra 1 0.25
13 Joan Cervos Andorra 1 0.17
14 Joonas Tamm Estonia 1 0.25
15 Jordi Alaez Andorra 1 0.25
16 Konstantin Vassiljev Estonia 1 0.25
17 Livio Meier Liechtenstein 1 0.20
18 Marcio Vieira Andorra 1 0.17
19 Matthew Guillaumier Malta 1 0.25
20 Mihail Caimacov Moldova 1 0.25
21 Nichita Motpan Moldova 1 0.25
22 Robert Kirss Estonia 1 0.33
23 Taijo Teniste Estonia 1 0.25
24 Teddy Teuma Malta 1 0.33
25 Vadim Bolohan Moldova 1 0.20
26 Zach Muscat Malta 1 0.33