WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Vojvodina NS Seme Nowy Sad na żywo

Data:03.12.2019, godz. 17:00 GMT
Miejsce spotkania: Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle
Dyscyplina:

Siatkówka

Rozgrywki:

Liga Mistrzów

KOMU KIBICUJESZ?
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Vojvodina NS Seme Nowy Sad
razem głosów:
Mecz pomiędzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a Vojvodina NS Seme Nowy Sad odbędzie się 03.12.2019 o godzinie 16:00 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Mistrzów, Siatkówka. Transmisja w TV planowana jest na kanale: Sportklub 1, Sportklub 1 Croatia, SportKlub 1 Crna Gora, SportKlub 1, Canal+ Sport, SportKlub 1 Serbia, Sportklub 3. Transmisja w internecie dostępna jest na: EuroVolleyTV, Player.pl, nc+ GO. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Vojvodina NS Seme Nowy Sad - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Cały świat EuroVolleyTV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Player.pl ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
nc+ GO ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Vojvodina NS Seme Nowy Sad - TRANSMISJE W TV

Kraj Kanał
Bośnia i Hercegowina Sportklub 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chorwacja Sportklub 1 Croatia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Czarnogóra SportKlub 1 Crna Gora ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Macedonia Północna SportKlub 1 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Polska Canal+ Sport ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Serbia SportKlub 1 Serbia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Słowenia Sportklub 3 ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

OPINIE I KOMENTARZE

Siatkówka - Liga Mistrzów

Group A - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VK Ceske Budejovice 1 1 0 3:2 103 103 0 2
2 Fenerbahce 1 0 1 2:3 103 103 0 1
3 Itas Trentino 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Lube Civitanova 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Possible Quarter-finals
Group B - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 BR Volley 1 1 0 3:0 76 60 16 3
2 Kuzbass Kemerovo 1 1 0 3:0 76 63 13 3
3 Fakel Novyi Urengoy 1 0 1 0:3 63 76 -13 0
4 ACH Volley Ljubljana 1 0 1 0:3 60 76 -16 0
Play Offs Quarter-finals
Possible Quarter-finals
Group C - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VC Greenyard Maaseik 1 1 0 3:2 112 107 5 2
2 Halkbank 1 0 1 2:3 107 112 -5 1
3 Jastrzebski Wegiel 0 0 0 0:0 0 0 0 0
4 Zenit Kazan 0 0 0 0:0 0 0 0 0
Play Offs Quarter-finals
Possible Quarter-finals
Group D - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 VERVA Warszawa 1 1 0 3:0 75 60 15 3
2 Sir Safety Perugia 1 1 0 3:1 99 78 21 3
3 SL Benfica 1 0 1 1:3 78 99 -21 0
4 Tours 1 0 1 0:3 60 75 -15 0
Play Offs Quarter-finals
Possible Quarter-finals
Group E - Group Stage
M Z P S SPS SPA SPD Pkt
1 Knack Roeselare 1 1 0 3:0 75 59 16 3
2 ZAKSA Kedzierzyn-K. 1 1 0 3:0 75 62 13 3
3 OK Vojvodina 1 0 1 0:3 62 75 -13 0
4 VfB Friedrichshafen 1 0 1 0:3 59 75 -16 0
Play Offs Quarter-finals
Possible Quarter-finals