WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY
INFORMACJE WYNIKI/TABELE

Club Bolívar - Arsenal de Sarandí na żywo

Data:22.04.2021, godz. 22:15 GMT
Miejsce spotkania: Estadio Hernando Siles
Dyscyplina:

Piłka nożna

KOMU KIBICUJESZ?
Club Bolívar
Arsenal de Sarandí
razem głosów:
Mecz pomiędzy Club Bolívar a Arsenal de Sarandí odbędzie się 22.04.2021 o godzinie 20:15 (GMT). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Estadio Hernando Siles. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Copa Sudamericana, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: beIN Sports Arabia 2 HD, DIRECTV Sports Argentina, DIRECTV Sports Caribbean, CONMEBOL TV, DIRECTV Sports Chile, DIRECTV Sports Ecuador, DIRECTV Sports Colombia, DIRECTV Sports Peru, DIRECTV Sports Uruguay, DIRECTV Sports Venezuela. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, DIRECTV Play Deportes, Kayo Sports, beIN Sports Connect Australia, Mola TV, beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.. Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu poniżej.
Czytaj całość ›

Club Bolívar - Arsenal de Sarandí - TRANSMISJE ONLINE

Kraj Kanał
Algieria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Arabia Saudyjska beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Argentyna DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Australia Kayo Sports ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
beIN Sports Connect Australia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Bahrajn beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Chile DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Egipt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Ekwador DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Indonezja Mola TV ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Irak beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Iran beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jemen beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Jordania beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kanada beIN SPORTS CONNECT Canada ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Katar beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kolumbia DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Kuwejt beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Liban beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Libia beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Maroko beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Oman beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Peru DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Syria beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Tunezja beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
USA beIN SPORTS CONNECT U.S.A. ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Urugwaj DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Wenezuela DIRECTV Play Deportes ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz
Zjednoczone Emiraty Arabskie beIN SPORTS CONNECT Arabia ZOBACZ SZCZEGÓŁYzobacz

Arsenal de Sarandí - Club Bolívar na żywo

OPINIE I KOMENTARZE - Club Bolívar - Arsenal de Sarandí na żywo

Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group A - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 CA Lanús 5 2 2 1 6:4 8
2 Barcelona SC 5 2 2 1 9:8 8
3 Montevideo Wanderers 5 2 1 2 6:7 7
4 Metropolitanos 5 0 3 2 3:5 3
Play Offs
Group B - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Racing Club de Avellaneda 5 4 0 1 7:4 12
2 Melgar Arequipa 5 3 0 2 7:5 9
3 Cuiaba 5 2 0 3 6:7 6
4 River Plate (URU) 5 1 0 4 4:8 3
Play Offs
Group C - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Santos FC 5 3 1 1 6:4 10
2 CD Unión La Calera 5 2 2 1 3:2 8
3 Univ. Catolica (ECU) 5 1 2 2 5:5 5
4 CA Banfield 5 1 1 3 2:5 4
Play Offs
Group D - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 São Paulo 5 4 1 0 11:3 13
2 Everton Vina del Mar 5 2 2 1 5:4 8
3 Ayacucho 5 1 1 3 5:7 4
4 Club Jorge Wilstermann 5 0 2 3 2:9 2
Play Offs
Group E - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Internacional 5 2 3 0 7:4 9
2 Guairena FC 5 2 3 0 9:7 9
3 Nueve de Octubre 5 1 1 3 8:10 4
4 Independiente Medellín 5 1 1 3 7:10 4
Play Offs
Group F - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Atletico-GO 5 4 0 1 10:4 12
2 LDU Quito 5 3 1 1 10:8 10
3 Defensa y Justicia 5 1 1 3 8:9 4
4 Antofagasta 5 1 0 4 4:11 3
Play Offs
Group G - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Ceara-CE 5 5 0 0 15:1 15
2 CA Independiente 5 4 0 1 13:2 12
3 Deportivo La Guaira 5 0 1 4 1:12 1
4 Gen. Caballero JLM 5 0 1 4 1:15 1
Play Offs
Group H - Group Stage
M Z R P B Pkt
1 Club Atlético Junior 5 3 1 1 10:4 10
2 Unión de Santa Fe 5 2 3 0 6:2 9
3 Fluminense 5 2 2 1 5:4 8
4 Oriente Petrolero 5 0 0 5 2:13 0
Play Offs

Strzelcy Piłka nożna - Copa Sudamericana

Group Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Mario Otazu Guairena FC 5 1.00
2 Bernardo Cuesta FBC Melgar 4 0.80
3 Lucas Albertengo Defensa y Justicia 4 0.80
4 Mauro Mendez Montevideo Wanderers 4 0.80
5 Miguel Borja Junior FC 4 0.80
6 Stiven Mendoza Ceara-CE 4 1.00
7 Alfredo Stephens Nueve de Octubre 3 1.00
8 Cristian Techera Ayacucho 3 0.60
9 Jose Sand Lanus 3 0.60
10 Leandro Benegas Independiente 3 0.75
11 Mauro Da Luz Nueve de Octubre 3 1.50
12 Nilson Angulo LDU Quito 3 0.60
First Stage
Drużyna Bramki GPM
1 Facundo Suarez Oriente Petrolero 3 1.50
2 Adrian Ramos America de Cali 2 2.00
3 Alexander Alvarado LDU Quito 2 1.00
4 Alexis Blanco Sport Boys 2 1.00
5 Bernardo Cuesta FBC Melgar 2 1.00
6 Kevin Mina Guabira 2 1.00
7 Nicolas Sosa River Plate (URU) 2 1.00
8 Andres Cadavid Indep. Medellin 1 0.50
9 Andres Chavez Jorge Wilstermann 1 0.50
10 Andres Chicaiza Delfin 1 0.50
11 Andres Robles Antofagasta 1 0.50
12 Antonio Marin Guairena FC 1 0.50
13 Brayan Hurtado Antofagasta 1 0.50
14 Carlos Sierra America de Cali 1 0.50
15 Cesar Magallan Hermanos Colmenares 1 0.50
16 Charlis Ortiz Metropolitanos 1 0.50
17 Clementino Gonzalez Gen. Caballero JLM 1 0.50
18 Cristian Techera Ayacucho 1 0.50
19 Diego Riolfo Montevideo Wanderers 1 1.00
20 Elias Alfonso Gen. Caballero JLM 1 0.50
21 Francisco Chaverra La Equidad 1 0.50
22 Gilbert Alvarez Royal Pari 1 1.00
23 Guimer Justiniano Royal Pari 1 0.50
24 Hector Salazar Ayacucho 1 0.50
25 Hernan Rivero Montevideo Wanderers 1 0.50
26 Javier Sanguinetti Jorge Wilstermann 1 0.50
27 Jiovany Ramos Deportivo La Guaira 1 0.50
28 Jorge Rojas Oriente Petrolero 1 1.00
29 Josue Estrada Cienciano 1 0.50
30 Juan Heinze Gen. Caballero JLM 1 0.50
31 Junior Marabel Gen. Caballero JLM 1 0.50
32 Kevin Becerra Nueve de Octubre 1 0.50
33 L.J. Garate Union Espanola 1 0.50
34 Layonel Figueroa Guabira 1 0.50
35 Leandro Onetto Cerro Largo 1 0.50
36 Leandro Zazpe Oriente Petrolero 1 0.50
37 Leonardo Pais Montevideo Wanderers 1 0.50
38 Luciano Pons Indep. Medellin 1 0.50
39 Luis Alberto Ramirez Sport Boys 1 0.50
40 Luis Annese Metropolitanos 1 0.50
41 Luis Gonzalez Junior FC 1 0.50
42 Mauricio Alonso Mushuc Runa 1 0.50
43 Maximiliano Caire Oriente Petrolero 1 0.50
44 Miguel Borja Junior FC 1 0.50
45 Minzun Quina Ayacucho 1 0.50
46 Nestor Cova Metropolitanos 1 0.50
47 Nicolas Royon Ayacucho 1 0.50
48 Nicolas Vargas Nublense 1 1.00
49 Nildo Viera Sol de America 1 0.50
50 Robinson Flores Metropolitanos 1 0.50
51 Rodrigo Pineiro Union Espanola 1 0.50
52 Sebastian Saez Union La Calera 1 0.50
53 Serginho Jorge Wilstermann 1 0.50
54 Sergio Unrein Deportivo La Guaira 1 1.00
55 Simon Ramirez Union La Calera 1 0.50
56 Thiago Borbas River Plate (URU) 1 0.50
57 Vladimir Hernandez Indep. Medellin 1 0.50
58 Walter Araujo Metropolitanos 1 0.50
59 Walter Rodriguez Gen. Caballero JLM 1 0.50
60 Wilmar Gonzalez Hermanos Colmenares 1 0.50
61 Yesus Cabrera Junior FC 1 1.00
62 Yohan Cumana Deportivo La Guaira 1 0.50
63 Zaid Romero LDU Quito 1 0.50